Týden 18. 1. - 24. 1.

středa

Středa 06:00
Zpevňovačka
40 min | záznam
Trenérka Katka Křístková s Katkou Křístkovou
Středa 07:00
Fit & Flexi
20-25 min | živě
Trenérka Kateřina Polomská s Katkou Polomskou
Středa 08:00
FyzioCore
25-30 min | živě
Trenérka Magdaléna Tomášová s Magdou Tomášovou
Středa 09:00
Be Active Be Slim
20-25 min | živě
Trenérka Mgr. Markéta Stoklasová s Markétou Stoklasovou
Středa 10:00
Vinyasa Jóga
40-45 min | živě
Trenérka Kateřina Polomská s Katkou Polomskou
Středa 14:30
HIIT
20-25 min | záznam
Trenérka Katka Křístková s Katkou Křístkovou
Středa 15:30
Břišní pekáč
40-45 min | živě
Trenérka Mgr. Markéta Stoklasová s Markétou Stoklasovou
Středa 16:30
Břicho Zadek Nohy
40-45 min | živě
Trenérka Zuzana Danihelová se Zuzanou Danihelovou
Středa 17:30
Funkční trénink - BodyWeight
20-25 min | živě
Trenérka Denisa Dráb s Denisou Dráb

čtvrtek

čtvrtek 06:00
Cvičení pro začátečníky
40-45 min | živě
Trenérka Monika Karch s Monikou Karch
čtvrtek 07:00
Zpevni & tvaruj
45 min | živě
Trenérka Denisa Dráb s Denisou Dráb
čtvrtek 08:00
Břicho Express
20-25 min | živě
Trenérka Silvie Sher se Silvií Sher
čtvrtek 09:00
Fitrehab
20-25 min | živě
Trenérka Kristýna Stupková s Kristýnou Stupkovou
čtvrtek 10:00
Tabata
40-45 min | záznam
Trenérka Katka Křístková s Katkou Křístkovou
čtvrtek 11:00
Silové kardio
25-30 min | záznam
Trenérka Bc. Zuzana Hajduková, Dis. se Zuzanou Hajdukovou
čtvrtek 15:30
Pevné paže
20-25 min | živě
Trenérka Denisa Dráb s Denisou Dráb
čtvrtek 17:00
Pilates
40-45 min | živě
Trenérka Kristýna Stupková s Kristýnou Stupkovou
čtvrtek 18:00
Jóga workout
20-25 min | záznam
Trenérka Monika Karch s Monikou Karch

pátek

Pátek 07:00
Dokonalý zadeček
20-25 min | záznam
Trenérka Katka Křístková s Katkou Křístkovou
Pátek 08:00
Flexibilita & strečink
25 min | živě
Trenérka Kristýna Stupková s Kristýnou Stupkovou
Pátek 09:00
Cvičení na míči & Zdravá záda
40-45 min | živě
Trenérka Mgr. Markéta Stoklasová s Markétou Stoklasovou
Pátek 13:00
Body Rock
40-45 min | živě
Trenérka Bc. Zuzana Hajduková, Dis. se Zuzanou Hajdukovou
Pátek 14:00
Spalovačka Express
20-25 min | živě
Trenérka Zuzana Danihelová se Zuzanou Danihelovou
Pátek 15:00
Břicho Prsa Paže Záda
40-45 min | záznam
Trenérka Denisa Dráb s Denisou Dráb

sobota

Sobota 07:00
7 minutovka
7 min | živě
Trenérka Kristýna Stupková s Kristýnou Stupkovou (Zadek)
Sobota 08:00
Vinyasa Jóga
40-45 min | záznam
Trenérka Kateřina Polomská s Kateřinou Polomskou
Sobota 08:00
Be Active Be Slim
20-25 min | živě
Trenérka Zuzana Danihelová se Zuzkou Danihelovou
Sobota 10:00
Silové kardio
25-30 min | záznam
Trenérka Bc. Zuzana Hajduková, Dis. se Zuzanou Hajdukovou
Sobota 11:00
Spalovačka Express
20-25 min | záznam
Trenérka Zuzana Danihelová se Zuzanou Danihelovou
Sobota 16:00
Břicho Zadek Nohy
40-45 min | záznam
Trenérka Silvie Sher se Silvií Sher
Sobota 17:00
Kruhový trénink
40-45 min | záznam
Trenérka Magdaléna Tomášová s Magdou Tomášovou

neděle

Neděle 09:00
Cvičení pro začátečníky
40-45 min | záznam
Trenérka Monika Karch s Monikou Karch
Neděle 11:00
Pevné paže
20-25 min | záznam
Trenérka Denisa Dráb S Denisou Dráb
Neděle 15:00
Problémové partie
40-45 min | záznam
Trenérka Mgr. Markéta Stoklasová s Markétou Stoklasovou
Neděle 16:00
Dokonalý zadeček
20-25 min | záznam
Trenérka Katka Křístková s Katkou Křístkovou
Neděle 17:00
Pilates
40-45 min | záznam
Trenérka Kristýna Stupková s Kristýnou Stupkovou
Nahoru