Video
Zastavit
Funkční trénink BodyWeight | Břišní pekáč
28 let
Napsat vzkaz

Preferuji především dynamickou formu intenzivního cvičení s vlastní váhou, u kterého kladu důraz na precizní provedení pohybu. Ve svých tréninzích využívám zkušenosti z profesionální kondiční přípravy sportovců (plavání, běh, thajský box).
Cvičení se mnou vám pomůže získat formu do plavek a udržet se v dobré kondici. Takže pokud chceš být fit do  sta let, tak neváhej a začni se mnou makat hned teď!

Zkušenosti uživatelů

fotografie klienta
Káťa Škrlová 5
Cvičení s Onlinefitness je jednou z nejlepších vymožeností dnešní doby. Nemusím složitě jezdit do fitka, kde je pořád plno, všichni koukají a už vůbec nevím, co cvičit. Trenéři na onlinefitness vždy poradí a dají pořádně zabrat. Nemůžu si vynachválit obě Zuzky, Filipa i Michaela, Markét Baginskou nebo Monču Šotlíkovou. Za mě nejlepší volba cvičení.
fotografie klienta
Terka Jakubíková 5
Po dnešním břišním pekáči si sousedi asi musí myslet... kvílela jsem, vzdychala, nadávala, bušila pěstí do podlahy, že už vážně nemůžu... ale dala jsem to. Palec nahoru!
fotografie klienta
Šaja Murová 5
Musím říct, že jak jsem se bála, že se doma nedokopu, tak už s vámi cvičím 4. týden a jsem spokojená. Lekce Problémové partie, Kruhový tréninky a Břicho express jsou moje top a to, že už teď vidím výsledky mě pohání pokračovat dál.

Pošli vzkaz svému trenérovi

*
*
*


* povinné položky
Nahoru