Video
Zastavit
Funkční trénink BodyWeight | Břišní pekáč
28 let
Napsat vzkaz

Preferuji především dynamickou formu intenzivního cvičení s vlastní váhou, u kterého kladu důraz na precizní provedení pohybu. Ve svých tréninzích využívám zkušenosti z profesionální kondiční přípravy sportovců (plavání, běh, thajský box).
Cvičení se mnou vám pomůže získat formu do plavek a udržet se v dobré kondici. Takže pokud chceš být fit do  sta let, tak neváhej a začni se mnou makat hned teď!

Zkušenosti uživatelů

fotografie klienta
Iri Heczková 5
Zatím první den ale líbí se mi možnost výběru toho na co mám zrovna náladu a nebo co mě zaujalo ... skvěle jsou i časy .. že si člověk zacvičí jak mu to vyhovuje a nemusí platit a parkovat a někam jezdit... 14 dní za sebou a musím říct že skvěle ... vyhovuje mi to že se každý den těším na něco nového a zajímavého.
fotografie klienta
Káťa Škrlová 5
Cvičení s Onlinefitness je jednou z nejlepších vymožeností dnešní doby. Nemusím složitě jezdit do fitka, kde je pořád plno, všichni koukají a už vůbec nevím, co cvičit. Trenéři na onlinefitness vždy poradí a dají pořádně zabrat. Nemůžu si vynachválit obě Zuzky, Filipa i Michaela, Markét Baginskou nebo Monču Šotlíkovou. Za mě nejlepší volba cvičení.
fotografie klienta
Dana Hanzlíčková 5
Za mě super cvičení,vyberu si kdy a co chci zrovna cvičit. Vždy si dám pěkně do těla a nemusím nikam jezdit

Pošli vzkaz svému trenérovi

*
*
*


* povinné položky
Nahoru