Video
Zastavit
HIIT | Spalovačka
20 let
Napsat vzkaz

Trénování a cvičení se stalo součástí mého každodenního života. Díky mým dlouholetým zkušenostem mohu s radostí pomáhat těm, co chtějí své tělo změnit k lepšímu. Ať už jde o vizuální stránku, nebo zdraví, je jednoduše skvělý vidět progress a následný spokojený úsměv, když mí hrdinové, co došli ke svému cíli, říkají slova „zvládl/a jsem to“ . 

Řídím se motem: „Motivace je to, díky čemuž začnete. Zvyk je to, díky čemuž v tom budete pokračovat.“ – a to je pravda. Začátek bude možná těžký, ale slibuji Vám, že bude stát za to! Tak neváhej, udělej něco pro své lepší já a přijď si zacvičit společně se mnou:-)

 

Zkušenosti uživatelů

fotografie klienta
Iri Heczková 5
Zatím první den ale líbí se mi možnost výběru toho na co mám zrovna náladu a nebo co mě zaujalo ... skvěle jsou i časy .. že si člověk zacvičí jak mu to vyhovuje a nemusí platit a parkovat a někam jezdit... 14 dní za sebou a musím říct že skvěle ... vyhovuje mi to že se každý den těším na něco nového a zajímavého.
fotografie klienta
Silvie Mičková 5
Cvičím s Vámi měsíc a na začátku jsem měla tuk 20,2% po měsíci mám 18,6% + nárůst svalové hmoty 0,5kg... Nejvíce mě baví lekce spalovačka s Markétou.
fotografie klienta
Káťa Škrlová 5
Cvičení s Onlinefitness je jednou z nejlepších vymožeností dnešní doby. Nemusím složitě jezdit do fitka, kde je pořád plno, všichni koukají a už vůbec nevím, co cvičit. Trenéři na onlinefitness vždy poradí a dají pořádně zabrat. Nemůžu si vynachválit obě Zuzky, Filipa i Michaela, Markét Baginskou nebo Monču Šotlíkovou. Za mě nejlepší volba cvičení.

Pošli vzkaz svému trenérovi

*
*
*


* povinné položky
Nahoru