Video
Zastavit
Vinyasa jóga | Štíhlá jóga
25 let
Napsat vzkaz

Od malička se věnuji sportu. Začínala jsem aerobikem a závodním tančením a postupně jsem se dostala k fitness a józe. Zpočátku jsem cvičila jen rekreačně, ale postupně jsem se o vše začala více zajímat a nyní je cvičení a zdravá strava mou součástí. Neustále se v oboru vzdělávám abych byla pro sebe i mé klienty lepší a zkušenější, takže neustále absolvuji školení, workshopy a kurzy nejrůznějšího charakteru. Momentálně působím jako osobní trenérka, trenérka skupinových lekcí, výživová poradkyně a bloggerka.

Zkušenosti uživatelů

fotografie klienta
Káťa Škrlová 5
Cvičení s Onlinefitness je jednou z nejlepších vymožeností dnešní doby. Nemusím složitě jezdit do fitka, kde je pořád plno, všichni koukají a už vůbec nevím, co cvičit. Trenéři na onlinefitness vždy poradí a dají pořádně zabrat. Nemůžu si vynachválit obě Zuzky, Filipa i Michaela, Markét Baginskou nebo Monču Šotlíkovou. Za mě nejlepší volba cvičení.
fotografie klienta
Pivik Evik Chelsie 5
Zdravím vás našla jsem u vás perfektní trénink a cvičeni. Vždy si mohu vybrat co a kdy cvičit. Díky vašim lekcím se postava krásně zpevňuje a cvičeni není mučeni ale zábava a stává se zvykem. Cvičím ráda Pilates s Verčou a Táňou nebo jógu s Monikou a Darjou.

Pošli vzkaz svému trenérovi

*
*
*


* povinné položky
Nahoru