FAQ

Jak shlédnout lekci na OnlineFitness.cz v jednoduchých bodech.

1. Každý kdo s nami chce cvičit se musí nejprve zaregistrovat. Registrace je snadná a rychlá. REGISTROVAT SE

2. Nákup členství/kreditů. Lekce jsou zpoplatněny a lze se na ně přihlásit v případě, že máte aktivní nějaký z nabízených balíčků. Využít můžete:

ČLENSTVÍ - po dobu trvání členství se můžete každý den přihlásit na jednu LIVE lekci a navíc získáte přístup do archívu TOP LEKCE (uživateli nejlépe hodnocené lekce za předcházejících 14 dní).

KREDITY - za každé přihlášení na lekci se odečte jeden kredit. 10 kreditů = 10 lekcí 

NÁŠ TIP!!! Po registraci můžete získat 2 kredity ZDARMA. Stačí poslat 3 lidem pozvánku na OnlineFitness.cz. Za to získáte 1 kredit. Když se alespoň jeden z lidí, které jste pozvali zaregistruje, získáváte další kredit.

3. Přihlášení na lekci. Na lekci je nutné se přihlásit nejpozději 1 minutu před začátkem jejího vysílaní. Po přihlášení se lekce zobrazí v záložce "moje lekce". Lekci můžete shlédnout LIVE v době vysílání a nebo ze záznamu, který je dostuný do druhého dne do půlnoci.

4. SPUSTIT LEKCI a dobře si zacvičit.

Jak se mohu na OnlineFitness.cz registrovat?

Registrace je jednoduchá a zabere pouze pár vteřin, na úvodní straně webu klikni v pravém horním rohu na Registrovat, vyplň pár údajů a seznam se s obchodními podmínkami. Hotovo

Je registrace nutná?

Ano, k tomu aby jsi mohl začít plně využívat našich služeb. Bez registrace není možné se přihlásit na lekci. 

Co potřebuji k tomu, abych mohl spustit lekci?

Aktivní stav svého účtu, tzn. zakoupené členství nebo kredity. Aby jsi mohl lekci spustit, ať už živě nebo následně ze záznamu, je nutné se na ní přihlásit nejpozději 1 minutu před začátkem živého vysílaní.

Kolik stojí měsíční členství či kredity?

Jeden kredit slouží k úhradě jedné lekce. Pokud zakoupíš 10 kreditů, zaplatíš 290 Kč (cena jedné lekce vychází na 29 Kč). Další variantou je nákup časového členství (Měsíční - 249 Kč), které tě opravňuje k návštěvě jedné živé lekce denně, plus ti nabízí přístup do archivu TOP lekcí.

Nejvýhodnější variantou je tzv. Opakované členství (Měsíční - 189 Kč), které jako jediné umožňuje zcela neomezené sledování lekcí. Rozdíl oproti klasickému Měsíčnímu členství je v tom, že platba probíhá automaticky každých 30 dní.

 

Co je to "Opakované členství" a "Opakovaná platba"?

Nejvýhodnější a nejjednodušší forma členství na OnlineFitness.cz. Probíhá pomocí tzv. opakované platby, která se automaticky provede vždy po 30 dnech a tím prodlouží vaše členství. Platbu lze kdykoliv přerušit v uživatelském profilu.

Opakované členství jako jediné povoluje neomezené sledování všech živých lekcí, je cenově nejvýhodnější a mezi uživateli nejvyužívanější.

Jaký je rozdíl mezi kredity a členstvím?

Každý zakoupený kredit tě opravňuje ke shlédnutí jedné živé lekce (10 kreditů=10 lekcí), oproti tomu členství (měsíční, čtvrtletní aj.) tě opravňuje ke sledování 1 živé lekce denně po dobu 30 (90) dní, dle typu zakoupeného členství. Při nákupu členství nezískáváš žádné kredity, ale dobu po kterou máš k lekcím volný přístup.

 

Jak si dobiju kredit nebo členství na svém účtu?

Dobít si kredit nebo koupit členství je možné po přihlášení do svého profilu. Nabízíme několik variant platby: rychlá online platba, platba kartou, bankovní převod, platba mobilem nebo složenkou.

 

Potřebuji ke cvičení nějaké speciální pomůcky?

U většiny lekcí ti bohatě stačí podložka na cvičení (i tu lze nahradit třeba kouskem koberce). Některé lekce mohou být na pomůcky náročnější, používáme švihadlo (ale lze skákat i bez něj), občas jednoručky (náhradou mohou být pet láhve naplňené vodou) a u kruhových tréninků židli - tu doma určitě najdeš:-)

 

Mohu si pustit lekci zpětně?

Ano, lekci je možné přehrát ze záznamu nejdříve 5 minut po skončení jejího živého přenosu a její záznam je dostupný až do 23:59 následujícího dne. Podmínkou pro přehrání záznamu je, že musíš být na lekci přihlášen před začátkem jejího živého vysílání.

Musím být na lekci přihlášen předem?

Ano, na lekci je nutné se přihlásit nejpozději 1 minutu před začátkem jejího vysílaní (př, začátek lekce v 18:00, přihlášení je možné do 17:59)

​Dokdy mohu lekci stornovat?

Lekci lze stornovat nejpozději 15 minut před jejím začátkem. Po stornování lekce, jsou kredity vráceny zpět na tvůj účet.

Nahoru