Video
Zastavit
LIVE - desítky živých lekcí týdně.
PC, mobil, tablet - můžeš cvičit doma, na cestách nebo v práci.
TOP trenéři, nejnovější fitness trendy a především skvělý pocit ze cvičení.
obrázek cvičícího člověka

Proč Online Fitness?

OnlineFitness.cz ti díky moderním technologiím přináší možnost cvičit z pohodlí domova, v práci nebo na cestách pod vedením skvělých trenérů.

obrázek cvičícího člověka

Jak to funguje?

Jednoduše! Z nahrávacího studia přenášíme každý týden desítky živě streamovaných fitness lekcí, vše co ke cvičení potřebuješ je připojení k internetu a počítač, tablet nebo chytrý telefon.Stačí se jen registrovat, vybrat si v rozvrhu svou lekci a začít cvičit.

obrázek cvičícího člověka

Naše lekce

Všechny lekce vysíláme živě, ale nemusíš se bát, že ti nějaká uteče. Po jejich skončení jsou nadále dostupné ze záznamu do 23:59 následujícího dne, takže cvičit můžeš i dopoledne. Uživatelé se členstvím mají navíc přístup do archivu TOP LEKCÍ, díky kterému máš ty nejlépe hodnocené lekce neustále k dispozici.

Cvičit už nikdy nebude snazší

  • S OnlineFitness.cz ušetříš hromadu času, odpadají desítky minut strávené cestou do fitka, hledáním parkovacího místa nebo řešením co dnes na sebe. S OnlineFitness.cz stačí pár kliků a tvoje lekce začíná.

  • Trénuj, hubni, posiluj, zpevňuj a protahuj se s OnlineFitness.cz celý měsíc jen za 189 Kč. Ušetříš balík peněz a zdokonalíš své tělo.

  • OnlineFitness.cz ti přivede až do domu ty nejlepší trenéry a lektory, desítky živých lekcí týdně, nejnovější fitness trendy a především skvělý pocit ze cvičení.

Nahoru