Video
Zastavit
Čas

40 - 45 minut

Obtížnost

Střední až vysoká

Pomůcky

Podložka (Koupit zde), jednoručky nebo pet láhve s vodou, švihadlo (není nutností)

Body Rock = tělo jako kámen. Pevná postava, přesně tenhle výsledek ti nabízí Body Rock - intervalový trénink, který zapojuje celé tvé tělo, zpevňuje a posiluje problémové partie a díky vysokému tempu udržuje proces spalování kalorií na vysoké úrovni.

Pátek 13:00
Body Rock
40-45 min | záznam
Spálíš cca 380 kcal
Trenérka Bc. Zuzana Hajduková, Dis. se Zuzanou Hajdukovou
Pátek 13:00
Body Rock
40-45 min | záznam
Spálíš cca 380 kcal
Trenérka Bc. Zuzana Hajduková, Dis. se Zuzanou Hajdukovou
fotografie klienta
Iri Heczková 5
Zatím první den ale líbí se mi možnost výběru toho na co mám zrovna náladu a nebo co mě zaujalo ... skvěle jsou i časy .. že si člověk zacvičí jak mu to vyhovuje a nemusí platit a parkovat a někam jezdit... 14 dní za sebou a musím říct že skvěle ... vyhovuje mi to že se každý den těším na něco nového a zajímavého.
fotografie klienta
Silvie Mičková 5
Cvičím s Vámi měsíc a na začátku jsem měla tuk 20,2% po měsíci mám 18,6% + nárůst svalové hmoty 0,5kg... Nejvíce mě baví lekce spalovačka s Markétou.
fotografie klienta
Káťa Škrlová 5
Cvičení s Onlinefitness je jednou z nejlepších vymožeností dnešní doby. Nemusím složitě jezdit do fitka, kde je pořád plno, všichni koukají a už vůbec nevím, co cvičit. Trenéři na onlinefitness vždy poradí a dají pořádně zabrat. Nemůžu si vynachválit obě Zuzky, Filipa i Michaela, Markét Baginskou nebo Monču Šotlíkovou. Za mě nejlepší volba cvičení.
Nahoru