Čas

40 - 45 minut

Obtížnost

Nízká

Pomůcky

Podložka (koupit zde)

Jedná se o mírnou Hatha jógu, tedy cvičení vhodné pro nastávající maminky, pro zlepšení fyzické kondice, duševního zdraví, hormonální rovnováhy, průběhu porodu a poporodní regenerace. Cvičení zahrnuje nejen (asány – pozice), ale také pránájámu (dechové cvičení), relaxaci a meditaci, což vede k ponoření se do sebe sama a navázaní bližšího vztahu s děťátkem.

Každá maminka by měla cvičit a zatěžovat se pouze do té míry, jak je jí to příjemné a cítí, že nejde přes hranice svých možností. Pokud je průběh těhotenství bezproblémový, je možné cvičit od prvního trimestru, pokud ne, doporučuje se začít až v druhém trimestru. Vždy však můžete (a je to velice přínosné) provádět jemné dechové techniky a meditace.

Doporučujeme konzultovat se svým ošetřujícím lékařem.

Lekce GRAVID JÓGY nejsou součástí týdenního rozvrhu, sledovat je můžete v archivu TOP LEKCÍ, umístili jsme je tam především proto, aby je nastávající maminky měly kdykoliv k dispozici a mohly si zacvičit vždy když bude chuť a energie.

fotografie klienta
Iri Heczková 5
Zatím první den ale líbí se mi možnost výběru toho na co mám zrovna náladu a nebo co mě zaujalo ... skvěle jsou i časy .. že si člověk zacvičí jak mu to vyhovuje a nemusí platit a parkovat a někam jezdit... 14 dní za sebou a musím říct že skvěle ... vyhovuje mi to že se každý den těším na něco nového a zajímavého.
fotografie klienta
Dana Hanzlíčková 5
Za mě super cvičení,vyberu si kdy a co chci zrovna cvičit. Vždy si dám pěkně do těla a nemusím nikam jezdit
fotografie klienta
Renata Janská 5
Naprosto super. Díky vašim radám a lekcím mám za měsíc a půl, přes 7 kilo dole. Jde to snadněji, než jsem si myslela. Jste skvělí :-*
Nahoru