Video
Zastavit
Čas

6 týdenní fitness program

Obtížnost

Střední náročnost

Pomůcky

Podložka, jednoručky (2 - 4 Kg)

Jsme nadšení, že ti můžeme představit ONFIT24: 6 TÝDENNÍ FITNESS PROGRAM, který startuje v pondělí 15.1.2024! Pokud hledáš způsob, jak začít rok v pohybu a s energií, jsi na správném místě. Čeká nás 6 společných týdnů plných cvičení pod vedením těch nej trenérek z OnlineFitness.cz

:sparkles: Co budeš potřebovat a kde program probíhá?

 1. Program je ZDARMA, k účasti v něm ti stačí jakékoliv aktivní členství na www.onlinefitness.cz: a abychom ti to ještě zpříjemnili, máme pro tebe 2 akční nabídky:
  :black_small_square: Opakované čtvrtletní členství za 389 Kč aktivuješ pouze přes tento odkaz: www.onlinefitness.cz/onfit24
  :black_small_square:Sleva 25% na Opakované roční členství je aktuálně dostupná v našem ceníku.
   
 2. Srdcem programu bude Facebooková skupina ONFIT24, kde se dozvíš plán na každý týden, zadání výzev a kde se budeme společně motivovat, radit si a sdílet pokroky. Takže tvým prvním úkolem je, se ke skupině přídat.

  Samotné lekce, které budou součástí programu najdeš v rozvrhu OnlineFitness.cz označené logem ONFIT24
   
 3. Připrav si podložku na cvičení a ideálně dva páry jednoruček: pro začátečnice doporučujeme jednoručky kolem 2 kg a druhý pár ideálně o váze 4 kg, pro pokročilé možná trochu víc.

  :white_check_mark: Jaké lekce a s kým tě čekají?

  Každý týden tě čekají tři 45 minutové lekce: Fit Kardio, Posilovačka, Zpevni & Tvaruj a víkendová fitness výzva, která tě naučí nový přístup ke cvičení. A co je nejlepší, lekce jsou navrženy tak, aby byly zvládnutelné pro začátečnice, ale zároveň náročné i pro ty, co si chtějí dát pořádně do těla.  :white_check_mark: Co dal?

  :black_small_square: Časová flexibilita: Lekce budou vysílány ráno, ale nemusíš se bát, že kvůli práci nebo povinnostem o něco přijdeš. Záznam každé lekce bude dostupný ihned po odvysílání v archivu TOP lekcí.
  :black_small_square: Soutěže o fitness ceny: Každý týden máš šanci vyhrát skvělé ceny od našich partnerů.

  :black_small_square: Motivace a podpora: Sledujeme tvé pokroky, měříme spálené kalorie, hodnotíme úspěchy a navzájem se motivujeme a inspirujeme.

  Těšíme se na společný start programu ONFIT24 a na 6 týdnů plných pohybu! Přidej se k nám na cestě za lepší kondicí a pevnější postavou. 

Nahoru