Čas

4 týdny

Obtížnost

střední

Pomůcky

podložka, jednoručky

Jsme nadšení, že ti můžeme představit ONFIT30: intenzivní měsíční program do plavek, který startuje v pondělí 13.5.2024! Pokud hledáš způsob, jak začít zamakat na své postavě před létem, tak jsi na správném místě. Čekají nás 4 společné týdný plné cvičení pod vedením těch nej trenérek z OnlineFitness.cz

:sparkles: Co budeš potřebovat a kde program probíhá?

 1. Program je ZDARMA, k účasti v něm ti stačí jakékoliv aktivní členství na www.onlinefitness.cz: a abychom ti to ještě zpříjemnili, máme pro tebe 2 akční nabídky:
  :black_small_square: Opakované čtvrtletní členství za 389 Kč aktivuješ pouze přes tento odkaz: https://www.onlinefitness.cz/onfit30
  :black_small_square:Sleva 25% na Opakované roční členství je aktuálně dostupná v našem ceníku.
 2. Srdcem programu bude Facebooková skupina ONFIT30, kde se dozvíš plán na každý týden, zadání výzev a kde se budeme společně motivovat, radit si a sdílet pokroky. Takže tvým prvním úkolem je, se ke skupině přídat.

  Samotné lekce, které budou součástí programu najdeš v rozvrhu OnlineFitness.cz označené logem ONFIT30
   
 3. Připrav si podložku na cvičení a ideálně dva páry jednoruček: pro začátečnice doporučujeme jednoručky kolem 2 kg a druhý pár ideálně o váze 4 kg, pro pokročilé možná trochu víc.

  :white_check_mark: Jaké lekce a s kým tě čekají?

  Každý týden tě čekají tři 45 minutové lekce a víkendová fitness výzva, která tě naučí nový přístup ke cvičení. Lekce budou intenzivnější, ale jsou navrženy tak, aby byly zvládnutelné pro mírně pokročilé začátečnice a zároveň náročné i pro ty, co si chtějí dát pořádně do těla.

 

Nahoru