Čas

40 - 45 minut

Obtížnost

Nízká

Pomůcky

Podložka (koupit zde)

Pilátes pro těhotné je koncipovaný tak, aby byly posíleny určité partie těla jako jsou nohy, hýždě, ruce a šíkmé svaly břišní. Některé cviky z klasického Pilátesu jsou vyřazeny kvůli své nevhodnosti v podobě přílišného zatížení přímého břišního svalu. Jiné cviky jsou malinko poupraveny, tak aby je mohly cvičit i těhotné ženy.

Lekce GRAVID JÓGY nejsou součástí týdenního rozvrhu, sledovat je můžete v archivu TOP LEKCÍ, umístili jsme je tam především proto, aby je nastávající maminky měly kdykoliv k dispozici a mohly si zacvičit vždy když bude chuť a energie.

fotografie klienta
Iri Heczková 5
Zatím první den ale líbí se mi možnost výběru toho na co mám zrovna náladu a nebo co mě zaujalo ... skvěle jsou i časy .. že si člověk zacvičí jak mu to vyhovuje a nemusí platit a parkovat a někam jezdit... 14 dní za sebou a musím říct že skvěle ... vyhovuje mi to že se každý den těším na něco nového a zajímavého.
fotografie klienta
Dana Hanzlíčková 5
Za mě super cvičení,vyberu si kdy a co chci zrovna cvičit. Vždy si dám pěkně do těla a nemusím nikam jezdit
fotografie klienta
Renata Janská 5
Naprosto super. Díky vašim radám a lekcím mám za měsíc a půl, přes 7 kilo dole. Jde to snadněji, než jsem si myslela. Jste skvělí :-*
Nahoru