Video
Zastavit
Čas

40 - 45 minut

Obtížnost

Střední

Pomůcky

Podložka (koupit zde)

Jóga zaměřena na tvarování postavy a zpevnění vnitřního i vnějšího svalstva, zvýšení flexibility a kondice. V lekci nechybí stěžejní prvky jógy jako správné dýchaní, koncentrace, napojení se na vnitřní střed a to vše je provázeno jógovými pozicemi ke zpevnění bříška, zadečku, stehen, paží a dalších částí těla. Účinnost každé lekce je podpořena asánami (pozicemi) stimulující lymfatický, trávící, hormonální a nervový systém, což jsou hlavní soustavy zodpovědné za hospodaření s tukovou vrstvou a zadržováním vody v těle. Dalším benefitem lekce je zklidnění, navození harmonie a klidné mysli, což zcela eliminuje potřebu těla ukládat si nové tuky.

Motto: Rozhýbej tělo a rozhýbou se i věci ve tvém životě!

úterý 08:00
Štíhlá Jóga
40-45 min | záznam
Spálíš cca 210 kcal
Trenérka Kristýna Plačková s Kristýnou Pláčkovou
fotografie klienta
Iri Heczková 5
Zatím první den ale líbí se mi možnost výběru toho na co mám zrovna náladu a nebo co mě zaujalo ... skvěle jsou i časy .. že si člověk zacvičí jak mu to vyhovuje a nemusí platit a parkovat a někam jezdit... 14 dní za sebou a musím říct že skvěle ... vyhovuje mi to že se každý den těším na něco nového a zajímavého.
fotografie klienta
Dana Hanzlíčková 5
Za mě super cvičení,vyberu si kdy a co chci zrovna cvičit. Vždy si dám pěkně do těla a nemusím nikam jezdit
fotografie klienta
Petra T. 5
Dobrý den Mončo, chci Vám moc poděkovat za dnešní skvělou a úžasnou lekci Štíhlé jógy. Přišla jsem hodně unavená z práce a vůbec nic se mi nechtělo,natož cvičit.... Lekci jsem si nejen moc užila, ale navíc jsem plná energie. Díky úpravě jídelníčku a Vašim úžasným lekcím jógy jsem od října shodila 32kg.... A za to Vám moc moc děkuji!!! Přeji Vám jenom to nejlepší a ať se Vám skvěle daří vše na co sáhnete.
Nahoru