Čas

40 - 45 minut

Obtížnost

Střední

Pomůcky

Podložka (Koupit zde)

Jóga zaměřena na tvarování postavy a zpevnění vnitřního i vnějšího svalstva, zvýšení flexibility a kondice. V lekci nechybí stěžejní prvky jógy jako správné dýchaní, koncentrace, napojení se na vnitřní střed a to vše je provázeno jógovými pozicemi ke zpevnění bříška, zadečku, stehen, paží a dalších částí těla. Účinnost každé lekce je podpořena asánami (pozicemi) stimulující lymfatický, trávící, hormonální a nervový systém, což jsou hlavní soustavy zodpovědné za hospodaření s tukovou vrstvou a zadržováním vody v těle. Dalším benefitem lekce je zklidnění, navození harmonie a klidné mysli, což zcela eliminuje potřebu těla ukládat si nové tuky.

Motto: Rozhýbej tělo a rozhýbou se i věci ve tvém životě!

fotografie klienta
Renata Janská 5
Naprosto super. Díky vašim radám a lekcím mám za měsíc a půl, přes 7 kilo dole. Jde to snadněji, než jsem si myslela. Jste skvělí :-*
fotografie klienta
Jana Bartošková 5
Super nápad :), můžu opět cvičit pilates s Táňou a nemusím se stresovat časem, těším se na další lekce, na cvičení na balónu a na jógu; z pohodlí domova, není co řešit ;)
fotografie klienta
Zuzana Mrhálková 5
Já jsem moc spokojená. Lekce si předplácím vždy zhruba od listopadu do dubna (zatím tedy jen dvě zimy) a i pro začátečníka a nesportovce jako jsem já a v mém věku je to v pohodě. Zkoušela jsem posilko (problémové partie apod.), jógu i pilates.
Nahoru