Online jídelníčky

Využijte jedinečnou možnost nechat si vytvořit jídelníček na míru. Takový, který bude odpovídat pouze vašim potřebám a cílům, které si stanovíte.

Víte, v čem spočívá tajemství správného stravování?

Ve správném určení metabolismu, výběru vhodných potravin a jejich kombinací ve správný čas. Toto všechno získáte konzultací s profesionálním poradcem ve výživě, který vám pomůže skrze stravu dosáhnout vytyčeného cíle.


in infografika - výživový poradci
Martin Jelínek - výživový poradce

Garantem Online Jídelníčků na míru je přední český nutriční specialista Mgr. Martin Jelínek

Mgr. Martin Jelínek se zabývá výživovým poradenstvím celý svůj profesní život. Je autorem několika knih, internetových projektů zabývajících se stravováním Škola zdravého vaření, Recepty pro zdraví a zakladatelem školící společnosti ATAC, která vychovává zájemce o poradenství ve výživě a pořádá semináře a kurzy v oblasti zdravého životního stylu.

Co je součástí online jídelníčku na míru?

  • Vstupní konzultace (Telefon x Skype)
  • Seznam doporučených potravin odpovídající vašemu metabolismu a úrovni fyzické zátěže (tréninku) plus tipy, kde je koupit.
  • Široký seznam receptů od snídaně až po večeři.
  • Provázanost stravy a tréninku tak, aby bylo co nejefektivněji dosaženo vámi stanoveného cíle (redukce nadváhy, formování postavy).

Cena zpracovaného online jídelníčku je 1 200,-  Kč / 48,-  € (platba probíhá pomocí PayU).

Jak tvorba online jídelníčku na míru probíhá?

  • Níže klikněte na „Vytvořit Online Jídelníček na míru“. Dále pokračujte dle instrukcí vyplněním dotazníku životního stylu, který bude sloužit jako základ pro následnou konzultaci.
  • Jakmile dotazník odešlete, kontaktuje vás poradce a domluví termín konzultace, která proběhne buď telefonickou formou nebo elektronickou cestou (Skype).
  • V dohodnutý termín poradce formou povídání s vámi zjistí vše potřebné pro vytvoření jídelníčku na míru, který detailně vypracuje a do druhého dne pošle mailem na vámi zadanou adresu.
Vyberte si svého výživového poradce:


Nahoru