Proč Online Fitness

OnlineFitness.cz ti díky moderním technologiím přináší možnost cvičit z pohodlí domova, v práci nebo na cestách pod vedením skvělých trenérů.

Jak to funguje? Jednoduše! Z nahrávacího studia přenášíme každý týden desítky živě streamovaných fitness lekcí, vše co ke cvičení potřebuješ je připojení k internetu a počítač, tablet nebo chytrý telefon.Stačí se jen registrovat, vybrat si v rozvrhu svou lekci a začít cvičit.

Vybírat můžeš ze 14 trenérů, kteří ti každý den přinášejí až 5 lekcí podle nejnovějších fitness trendů. Jedna lekce je za 39,-, 10 lekcí za 290,- a měsíční členství za 249,-. Více info v ceníku...


Všechny lekce vysíláme živě, ale nemusíš se bát, že ti nějaká uteče. Po jejich skončení jsou nadále dostupné ze záznamu do 23:59 následujícího dne, takže cvičit můžeš i dopoledne. Uživatelé se členstvím mají navíc přístup do archivu TOP LEKCÍ, díky kterému máš ty nejlépe hodnocené lekce neustále k dispozici.

OnlineFitness.cz - klik, který ti změní život.

Výhody

S OnlineFitness.cz ušetříš hromadu času, odpadají desítky minut strávené cestou do fitka, hledáním parkovací místa nebo řešením co dnes na sebe. S OnlineFitness.cz stačí pár kliků a tvoje lekce začíná.

Trénuj, hubni, posiluj, zpevňuj a protahuj se s OnlineFitness.cz celý měsíc jen za 249 Kč nebo vyzkoušej jednu lekcí za 39 Kč. Ušetříš balík peněz a zdokonalíš své tělo.

OnlineFitness.cz ti přivede až do domu ty nejlepší trenéry a lektory, desítky lekcí týdně živě, nejnovější fitness trendy a především skvělý pocit ze cvičení.

Nahoru