Technická podpora

Jak propojit váš notebook s televizí.

Je to jednoduché. Stačí mít jen správny kabel a my už vám poradíme jak si cvičení na OnlineFitness.cz spustit na vaší VELKÉ televizi. Stručný návod naleznete ZDE nebo dole v dokumentech. Pro inspiraci přikládáme dvě videa z Youtube.     VIDEO1      VIDEO2


Připojení TV ve 3 krocích:

1, Propojejte TV a notebook vhodným kabelem

2, Na ovladači od TV zvolte tlačítkem INPUT správný vstup (HDMI nebo PC nebo VGA ...)

3a, Objevil se vám obraz na TV = máte vyhráno :)

3b, Neobjevil se Vám obraz na TV. Je potřeba přepnout zobrazení ještě na nooteboku. Tlačítko, které k tomu slouží naleznete na klavesnici a vypada jako obrazovka s anténkou. Nejčastěji je spojeno s klavesou F4 nebo F8. Pozor, současně s tímto tlačítkem musíte mačkat i klávesu FN, kterou najdete většinou v levé spodní části klavesnice (mezi ALT a CTRL) = a snad už máte taky vyhráno :)


Sekání obrazu nebo zvuku při přehrávání.

Systém je nastaven tak, že rozponá jak kvalitní připojení k internetu máte a sám zvolí odpovídající kvalitu přehrávání. Plynulost vysílání ovlivňují ale i další parametry jako je např. vytížení vašeho oparačního systému a tak je potřeba někdy kvalitu vysílání zvolit ručně. Slouží k tomu tlačítko HD na přehrávači při spuštění lekce. Po kliknutí na tlačítko HD se vám objeví 4 možnosti - Auto, 360p, 720p a 1080p. Kdy 360p je nejnižší a 1080p nejvyšší kvalita přehrávání. 

Nahoru