Video
Zastavit
Fit & Flexi | Hatha Jóga | Jóga Workout
26 let
Napsat vzkaz

Mám ráda inteligentní a efektivní způsob pohybu. Lidské tělo, práce s ním je mým největším koníčkem a zároveň také zaměstnáním. Nad pohybem přemýšlím a je to má vášeň. Sama zkouším veškeré věci, které pak předávám světu dál nejen na soukromých a skupinových lekcích ale také tady na Online Fitness. 

Středa 07:00
Fit & Flexi
20-25 min | záznam
Spálíš cca 120 kcal
Trenérka Kateřina Polomská s Katkou Polomskou
čtvrtek 18:00
Jóga workout
20-25 min | živě
Spálíš cca 180 kcal
Trenérka Kateřina Polomská s Katkou Polomskou
fotografie klienta
Nikola Málková 5
Děkuji za včerejší lekci Flexibilita a strečink Kateřina Polomská. Moc se mi cvičení líbilo, velmi pečlivě vše vysvětlováno, příjemné cvičení pro moje unavené tělo. Jen by mě tedy zajímalo, kdo jste dokázal ten sed se zkříženými nohami...já sebou maximálně sekla na zem, ale zpět už to nešlo, takže jsem se i nasmála, protože jsem byla jak pytel brambor.
fotografie klienta
Renata Janská 5
Naprosto super. Díky vašim radám a lekcím mám za měsíc a půl, přes 7 kilo dole. Jde to snadněji, než jsem si myslela. Jste skvělí :-*
fotografie klienta
Pivik Evik Chelsie 5
Zdravím vás našla jsem u vás perfektní trénink a cvičeni. Vždy si mohu vybrat co a kdy cvičit. Díky vašim lekcím se postava krásně zpevňuje a cvičeni není mučeni ale zábava a stává se zvykem. Cvičím ráda Pilates s Verčou a Táňou nebo jógu s Monikou a Darjou.

Pošli vzkaz svému trenérovi

*
*
*


* povinné položky
Nahoru