Video
Zastavit
Kruhový trénink, intervalový trénink, formování postavy, posilovací trénink, jumping, flowin
23 (*1992)
Napsat vzkaz

Cvičení jsem se ve větší míře začala věnovat již na základní škole, kde  jsem závodně hrála volejbal. K volejbalu postupně přibyly další aktivity – skupinové lekce, domácí intervalové tréninky a dále i cvičení ve fitness centru.  Po pár letech aktivního cvičení jsem se rozhodla udělat kurz na fitness trenéra a prohloubit si tak své znalosti. Po absolvování kurzu jsem začala pracovat jako osobní trenérka. Nejprve v malém dámském fitku, po roce pak ve fitku již smíšeném. Ke kurzu instruktora fitness postupně přibyly další, jako například jumping a flowin. Své vzdělání si rozšiřuji i nadále ať už pod vedením zkušených trenérů, vzdělávacích kurzů či samostudiem.

Z cvičebních stylů preferuji zejména posilovací trénink, funkční a intervalové tréninky, ale mimoto postupně nabývám zkušenosti i v dnes velmi populárním crossfitu.  Každým dnem posouvám své limity a stanovuji si stále nové cíle, k čemuž se snažím vést i své klienty.

Moje motto: „Vítěz je ten, kdo to nevzdal po posledním neúspěchu.“


Náš tip! http://fitnessgirl-lifestyle.blogspot.com/ Navšivte blog jehož autorkou je samotná Monika. Její příspěvky jsou plné zajímavostí, rad a inspirací ze světa fitness a zdravého životního stylu.

 

Pošli vzkaz svému trenérovi

*
*
*


* povinné položky
Nahoru