Čas

25 minut

Obtížnost

Střední

Pomůcky

Podložka (Koupit zde)

Dance Workout je lekce zaměřená na posílení a tvarování celého těla pomocí tanečních prvků. Co můžeš čekat? Budeme postupně tvarovat všechny partie pomocí jednotlivých tanečních prvků, nečeká tě žádná choreografie, díky tomu je lekce určená pro všechny - netanečníky i tanečníky. Proč pro tvé cvičení zvolit zrovna tanec? Protože spojuje kardio společně s posilováním a je to jeden z nejpřirozenějších pohybů, při kterém zapojíš více svalových skupin najednou. A hlavně, tanec je skvělý relax :-)

fotografie klienta
Káťa Škrlová 5
Cvičení s Onlinefitness je jednou z nejlepších vymožeností dnešní doby. Nemusím složitě jezdit do fitka, kde je pořád plno, všichni koukají a už vůbec nevím, co cvičit. Trenéři na onlinefitness vždy poradí a dají pořádně zabrat. Nemůžu si vynachválit obě Zuzky, Filipa i Michaela, Markét Baginskou nebo Monču Šotlíkovou. Za mě nejlepší volba cvičení.
fotografie klienta
Renata Janská 5
Naprosto super. Díky vašim radám a lekcím mám za měsíc a půl, přes 7 kilo dole. Jde to snadněji, než jsem si myslela. Jste skvělí :-*
fotografie klienta
Naďa Rašková 5
Cvičím už 1 měsíc a je to super, nejvíce mi vyhovují lekce Markéty Stoklasové, ale zkouším i ostatní . Je fajn, že pokaždé můžu vyzkoušet něco jiného a hlavně, že se nemusím nutit, abych šla někam do posilovny.
Nahoru