Čas

25 minut

Obtížnost

Střední

Pomůcky

Podložka (Koupit zde)

Dance Workout je lekce zaměřená na posílení a tvarování celého těla pomocí tanečních prvků. Co můžeš čekat? Budeme postupně tvarovat všechny partie pomocí jednotlivých tanečních prvků, nečeká tě žádná choreografie, díky tomu je lekce určená pro všechny - netanečníky i tanečníky. Proč pro tvé cvičení zvolit zrovna tanec? Protože spojuje kardio společně s posilováním a je to jeden z nejpřirozenějších pohybů, při kterém zapojíš více svalových skupin najednou. A hlavně, tanec je skvělý relax :-)

fotografie klienta
Iri Heczková 5
Zatím první den ale líbí se mi možnost výběru toho na co mám zrovna náladu a nebo co mě zaujalo ... skvěle jsou i časy .. že si člověk zacvičí jak mu to vyhovuje a nemusí platit a parkovat a někam jezdit... 14 dní za sebou a musím říct že skvěle ... vyhovuje mi to že se každý den těším na něco nového a zajímavého.
fotografie klienta
Káťa Škrlová 5
Cvičení s Onlinefitness je jednou z nejlepších vymožeností dnešní doby. Nemusím složitě jezdit do fitka, kde je pořád plno, všichni koukají a už vůbec nevím, co cvičit. Trenéři na onlinefitness vždy poradí a dají pořádně zabrat. Nemůžu si vynachválit obě Zuzky, Filipa i Michaela, Markét Baginskou nebo Monču Šotlíkovou. Za mě nejlepší volba cvičení.
fotografie klienta
Dana Hanzlíčková 5
Za mě super cvičení,vyberu si kdy a co chci zrovna cvičit. Vždy si dám pěkně do těla a nemusím nikam jezdit
Nahoru