Video
Zastavit
Čas

20 - 25 minut

Obtížnost

Střední až vysoká

Pomůcky

Podložka (koupit zde)

HIIT - High Intensity Interval Training, neboli vysoce intenzivní intervalový trénink je účinný nástroj k redukci váhy, podpoře kardiovaskulárního systému, zpevnění postavy a nárustu svalové hmoty. Je to jedna z nejúčinnějších tréninkových metod založená na střídání maximální a nízké intenzite, kombinuje kardio a posilovací cviky. Vědecké studiu dokazují, že cvičení podle metody HIIT mělo za výsledek po pár týdnech až šestkrát větší úbytek tuku než cvičení střední intenzitou.

Středa 14:30
HIIT
20-25 min | živě
Spálíš cca 260 kcal
Trenérka Adriana  Nepustilová s Adrianou Nepustilovou
Sobota 10:00
HIIT
20-25 min | záznam
Spálíš cca 390 kcal
Trenérka Adriana  Nepustilová s Adrianou Nepustilovou
fotografie klienta
Iri Heczková 5
Zatím první den ale líbí se mi možnost výběru toho na co mám zrovna náladu a nebo co mě zaujalo ... skvěle jsou i časy .. že si člověk zacvičí jak mu to vyhovuje a nemusí platit a parkovat a někam jezdit... 14 dní za sebou a musím říct že skvěle ... vyhovuje mi to že se každý den těším na něco nového a zajímavého.
fotografie klienta
Simona Koudelová 5
Moje typické pondělí s Kateřina Křístková : HIIT a Booty band. Teda lilo ze mě hodně a to už při hiitu, kterej nebyl tolik kardio. Jinak hiit se zátěží byl boží a velmi jsem uvítala, že se jelo v kuse a kazdej cvik jen jednou.. jo a mimochodem anglicak s činkama se mi normálně cvičí líp než bez nich (já mu snad ještě přijdu na chuť)
fotografie klienta
Káťa Škrlová 5
Cvičení s Onlinefitness je jednou z nejlepších vymožeností dnešní doby. Nemusím složitě jezdit do fitka, kde je pořád plno, všichni koukají a už vůbec nevím, co cvičit. Trenéři na onlinefitness vždy poradí a dají pořádně zabrat. Nemůžu si vynachválit obě Zuzky, Filipa i Michaela, Markét Baginskou nebo Monču Šotlíkovou. Za mě nejlepší volba cvičení.
Nahoru