Video
Zastavit
Čas

40 - 45 minut

Obtížnost

Střední

Pomůcky

Podložka (Koupit zde)

Power Jóga je moderní dynamická forma jógy, která vychází ze základů ashtanga jógy a hatha jógy. Power Jóga je přizpůsobena nárokům obyvatel západního světa a zprostředkovává efektivní práci s tělem i myslí. Lekce vychází z pozdravu Slunce a z variant bojovníků. Zacvičíte si také balanční ásany a ve druhé části lekce ásany v nízkých pozicích. Závěr lekce je věnován krátké relaxaci. Lekcemi power jógy účinně podpoříte svoji svalovou rovnováhu, efektivně posílíte stabilizační svalový systém a protáhnete svaly, které mají tendenci se zkracovat. Naučíte se koncentrovat sami na sebe a zlepšíte svůj dechový potenciál. Cvičení je vhodné pro všechny zdravé jedince. Lekce je připravována s ohledem na online systém cvičení, tedy jsou účastníkům nabízeny lehčí varianty ásan. Vypracujte si elegantní štíhlou postavu, uvolněte svoji mysl. Potřebujete jen 45minut klidu, jógovou podložku a pohodlné oblečení. Cvičte power jógu, praktikujte jógu!


fotografie klienta
Silvie Mičková 5
Cvičím s Vámi měsíc a na začátku jsem měla tuk 20,2% po měsíci mám 18,6% + nárůst svalové hmoty 0,5kg... Nejvíce mě baví lekce spalovačka s Markétou.
fotografie klienta
Zlatinka Hlavinka 5
Holky: Zuzka, Nicky a Lucka, jste našlapané. Můžu říct, že s vámi mě to opravdu baví ! Klobouk dolů
fotografie klienta
Renata Janská 5
Naprosto super. Díky vašim radám a lekcím mám za měsíc a půl, přes 7 kilo dole. Jde to snadněji, než jsem si myslela. Jste skvělí :-*
fitinvest | 2018 Poski.com s.r.o. Webové stránky vytvořilo Poski.com. Tvorba webových stránek na míru.
Nahoru