Video
Zastavit
Funkční Trénink | Břišní Pekáč | Pevné Paže
30 let
Napsat vzkaz

Jsem pracující máma dvouleté holčičky a času také nemám nazbyt. Fitness se věnuji 7 let a za tu dobu jsem zjistila, že cvičení není o tom, mít čas, ale je o tom si čas na něj udělat. Pokud chcete vypadat lépe a tím pádem se i lépe cítit, chcete se pobavit a zároveň si dát do těla, přihlaste se na mé lekce. Nechtějte být jen krásní, chtějte být zdravější, silnější a sebevědomější.

Zkušenosti uživatelů

fotografie klienta
Jana Týnská 5
Konečně jsem se dočkala lekce, která je zaměřena hlavně na ruce. Trenéři je sice cvičí téměř ve všech lekcích, ale lekce jen na ruce, ramena a prsa na online fitness vážně chyběla. Musím pochválit trenérku Denisu, která je velmi energická a sympatická a cvičení opravdu rozumí.
fotografie klienta
Michaela Tučková 5
Pro mě nejlepší varianta cvičení, jakou jsem poznala. Když jsem ze zdravotních důvodů musela skončit s pravidelným běháním, hledala jsem nějakou vhodnou alternativu. Nyní, po 6-ti týdnech pravidelného cvičení se dostavují první výsledky.
fotografie klienta
Terka Jakubíková 5
Po dnešním břišním pekáči si sousedi asi musí myslet... kvílela jsem, vzdychala, nadávala, bušila pěstí do podlahy, že už vážně nemůžu... ale dala jsem to. Palec nahoru!

Pošli vzkaz svému trenérovi

*
*
*


* povinné položky
Nahoru