Blog Online Fitness

3 snadné cviky, pro pevné paže
Fitness

3 snadné cviky, pro pevné paže

24.09.2017
Žádná z nás nechce mít plandavé paže, které pak nechceme ukazovat v tílku nebo triku s krátkým rukávem. Naše skvělá trenérka Aleks to moc dobře ví, a proto si pro nás připravila tři snadné cviky, pro posílení celých paží, ramen a horních zádových svalů.

Online Fitness

Trénink

Pokud nás trápí právě tato partie, tak bychom se jí měly zhruba 3x týdně. Sérii cviků odmakáme ve třech kolech po 20ti opakování. Celý trénink nám předvádí Aleks na videu níže.

 

 

Překlápění

Postavíme se rovně, chodidla na šířku pánve a mírně pokrčíme kolena. Zvedneme ruce s činkami tak, aby naše paže svíraly pravý úhel s předloktím, stáhneme bříško, zatneme zadek a s výdechem překlopíme paže dolů a s nádechem zase zpět.

 

 

Bicepsové přítahy

Postavíme se rovně, zatneme bříško, zadeček a zpevníme záda. Ruce máme podél těla vnitřní stranou loktů ven. V rukou máme činky a s výdechem je přitáhneme k hrudi. Při pohybu nahoru se nijak nepředkláníme ani nezakláníme. Následně pomalu ruce opět spouštíme dolů.

 

 

Kick back

Postavíme se do mírného předklonění, mírně pokrčíme nohy, stáhneme lopatky a přitáhneme ruce s činkami k hrudníku. S výdechem napneme ruce co nejvíce dozadu a poté opět přitáhneme.

 

 

Ing. Kateřina Škrlová

Redaktorka OnlineFitness.cz
online fitness

 

 

 

 

Další články

Fitness
ONFIT23: Trenérka za každými dveřmi
ONFIT23: Trenérka za každými dveřmi
Datum 16. ledna si poznačte do kalendářů! Je to den kdy vlítneme do vašich domovů a budeme na vás číhat se cvičením za každými dveřmi! Čeká vás 6 týdnů skvělého pohybu v programu ONFIT23.
Čtěte více
Fitness
4 cviky pro pevné paže a ramena s Denisou Dráb
4 cviky pro pevné paže a ramena s Denisou Dráb
Naše expertka na posilování vršku těla je jednoznačně Denisa Dráb, se kterou si můžete zacvičit lekci Pevné Paže nebo Břicho Prsa Paže Záda. Tentokrát se Denča chopila činek a vzala si do parády paže a ramena. 4 cviky, po kterých tě ruce budou sice neskutečně pálit, ale v tričku budou pořádně hot!
Čtěte více
Nahoru