Blog Online Fitness

3 snadné cviky, pro pevné paže
Fitness

3 snadné cviky, pro pevné paže

24.09.2017
Žádná z nás nechce mít plandavé paže, které pak nechceme ukazovat v tílku nebo triku s krátkým rukávem. Naše skvělá trenérka Aleks to moc dobře ví, a proto si pro nás připravila tři snadné cviky, pro posílení celých paží, ramen a horních zádových svalů.

Online Fitness

Trénink

Pokud nás trápí právě tato partie, tak bychom se jí měly zhruba 3x týdně. Sérii cviků odmakáme ve třech kolech po 20ti opakování. Celý trénink nám předvádí Aleks na videu níže.

 

 

Překlápění

Postavíme se rovně, chodidla na šířku pánve a mírně pokrčíme kolena. Zvedneme ruce s činkami tak, aby naše paže svíraly pravý úhel s předloktím, stáhneme bříško, zatneme zadek a s výdechem překlopíme paže dolů a s nádechem zase zpět.

 

 

Bicepsové přítahy

Postavíme se rovně, zatneme bříško, zadeček a zpevníme záda. Ruce máme podél těla vnitřní stranou loktů ven. V rukou máme činky a s výdechem je přitáhneme k hrudi. Při pohybu nahoru se nijak nepředkláníme ani nezakláníme. Následně pomalu ruce opět spouštíme dolů.

 

 

Kick back

Postavíme se do mírného předklonění, mírně pokrčíme nohy, stáhneme lopatky a přitáhneme ruce s činkami k hrudníku. S výdechem napneme ruce co nejvíce dozadu a poté opět přitáhneme.

 

 

Ing. Kateřina Škrlová

Redaktorka OnlineFitness.cz
online fitness

 

 

 

 

Další články

Fitness
7 minutové cvičení stačí ke spálení 100 kalorií
7 minutové cvičení stačí ke spálení 100 kalorií
Znáš frázi: ,,1 hodina z tvého dne jsou pouhé 4%.“? Podle ní bys měla každý den zvládnout hodinu cvičení, avšak u mnohých z nás je realita zcela jiná. Cvičit hodinu je samozřejmě vždy lepší, ale pokud nestíháš, stačí i pouhých 7 minut. Přijde ti to moc krátké na to, aby to byla pravda? Pokračuj ve čtení.
Čtěte více
Fitness
ONFIT START & RESTART: 5 týdenní program pro začátečníky začíná už 3. října
ONFIT START & RESTART: 5 týdenní program pro začátečníky začíná už 3. října
V pondělí 3. října startuje program ONFIT START & RESTART, který je určen pro ty, kteří se cvičením začínají nebo se k pravidelnému pohybu chtějí po pauze vrátit.
Čtěte více
Nahoru