Blog Online Fitness

Do formy No. 5 - Velké Boky jsou MINULOST! 3 cviky pro jejich zeštíhlení
Fitness

Do formy No. 5 - Velké Boky jsou MINULOST! 3 cviky pro jejich zeštíhlení

09.04.2017
Naše trenérka Aleks moc dobře ví, jaké cviky jsou důležité pro problematické partie žen. Dnes nám ukáže jak na větší boky a pomůže nám zbavit se nevzhledných faldů, které nám překypují z kalhot.

Online Fitness

 

Cvičení

Tyto tři cviky jsou skvělé pro zmenšení obvodu boků. Jelikož nám nyní nejde ani tak o zpevnění, jako o zmizení, tak cviky provádíme v rychlejším tempu. Je důležité, abychom se dostali do správné tepové frekvence, ve které budeme nejúčinněji spalovat. Cviky cvičíme alespoň 2x týdně, ve třech kolech po 10 opakováních.

 

Zeštíhlení boků je proces celkového hubnutí, kdy musíme kombinovat kardio i posilovací trénink a především dodržovat správnou a zdravou stravu. Celý trénink od Aleks naleznete na videu níže.

 

 

 

Zvedání nohy

Lehneme si na bok, ruku si dáme pod hlavu, zpevníme bříško a zvedáme horní nohu směrem nahoru. Snažíme se nohu nekrčit a zvednout ji co nejvýše. Při zvedání nohy nahoru vydechujeme a při pokládání se nadechujeme.

 

 

Boční vzpor

Lehneme si na bok, opřeme se o loket a zvedneme pánev a bříško nad zem. Zpevníme střed těla a s výdechem jdeme zadečkem dolů směrem k zemi, ale na zem nepokládáme. Jdeme tak nízko, jak zvládneme a následně zase zpátky, do počáteční polohy.

 

 

Výpady do strany

Postavíme se rovně, zpevníme bříško a s výdechem uděláme výpad do strany. Dáváme si pozor, abych koleno nepředbíhalo špičku. S nádechem jdeme zpět do rovného postavení.

 

 

 

Ing. Kateřina Škrlová

Redaktorka OnlineFitness.cz
online fitness

Další články

Fitness
ONFIT23: Trenérka za každými dveřmi
ONFIT23: Trenérka za každými dveřmi
Datum 16. ledna si poznačte do kalendářů! Je to den kdy vlítneme do vašich domovů a budeme na vás číhat se cvičením za každými dveřmi! Čeká vás 6 týdnů skvělého pohybu v programu ONFIT23.
Čtěte více
Fitness
4 cviky pro pevné paže a ramena s Denisou Dráb
4 cviky pro pevné paže a ramena s Denisou Dráb
Naše expertka na posilování vršku těla je jednoznačně Denisa Dráb, se kterou si můžete zacvičit lekci Pevné Paže nebo Břicho Prsa Paže Záda. Tentokrát se Denča chopila činek a vzala si do parády paže a ramena. 4 cviky, po kterých tě ruce budou sice neskutečně pálit, ale v tričku budou pořádně hot!
Čtěte více
Nahoru