Blog Online Fitness

I hubnutí ti může chutnat! Vyzkoušej náš 4-denní ukázkový jídelníček
Rady, tipy, triky

I hubnutí ti může chutnat! Vyzkoušej náš 4-denní ukázkový jídelníček

17.07.2019
Pro úspěšné hubnutí se musíme dostat do kalorického deficitu. Bohužel většina z nás se do něj dostává přes nudná, a ne zrovna chutná jídla. Často jsme tak znechucení obyčejným salátem nebo kuřecím masem, že začneme přemýšlet, zda to máme opravdu zapotřebí? A přesně proto pro vás máme 4 jídelníčky, které vám budou chutnat!

 

Různorodost, pestrost a hravost

Když se snažíme hubnout, tak musíme změnit jídelníček, to všichni víme. Ale jak ho změnit tak, abychom nejedli stále to samé dokola, aby nás jídlo nezačalo nudit a místo toho abychom se na něj těšili? Musíme si sestavit jídelníček, který bude různorodý a bude obsahovat to, co máme rádi. A proto jsme pro vás připravili ukázkový 4-denní jídelníček, pomocí kterého se dostanete do kalorického deficitu.

 

Jídelníčky jsou vytvořeny pro 65 kg vážící ženu s výdejem okolo 2000 KCal. Příjem je nastaven orientačně na 1721 kCal, což tvoří přibližně 15% deficit. Většina odborných studií udává jako ideální pro hubnutí 10-25% deficit. Lepší variantou než zásadně snižovat příjem, je zvýšit výdej! A ten nejlépe zvýšíte pohybovou aktivitou. Choďte, šlapejte do schodů, jezděte na kole nebo cvičte s námi na Online Fitness.

 

 

A nyní se podíváme na jídelníčky podrobně! Na obrázcích níže nalezneme váhové hodnoty jednotlivých potravin, jejich kalorickou hodnotu (E), obsah bílkovn (B), sacharidů (S) a tuků (T).

 

 

Ing. Kateřina Škrlová 

Redaktorka OnlineFitness.cz
online fitness

Další články

Rady, tipy, triky
5 podzimních Fit tipů z dílny Online Fitness
5 podzimních Fit tipů z dílny Online Fitness
Podzim máme v plném proudu, a proto jsme pro vás připravili 5 podzimních tipů, které vám zlepší náladu, zatočí s podzimní virózou a ukážou vám, že i v podzimním nevrlém počasí, se stejně máme parádně!
Čtěte více
Rady, tipy, triky
9 tipů na rychlá a zdravá jídla
9 tipů na rychlá a zdravá jídla
Rychlá auta, rychlý internet, rychlé služby a rychlá doba, ve které žijeme, se často neobejde ani bez rychlého jídla. Lze se ale stravovat v dnešní uspěchané době kvalitně a nestrávit přitom celé mládí v kuchyni, nebo ze zoufalství (a lenosti) zajíždět na drive-in známých fastfoodů? Lze. A na to se v dnešním článku zaměříme.
Čtěte více
Nahoru