Blog Online Fitness

Zadek do BIKIN – tréninkový program, den 8
Fitness

Zadek do BIKIN – tréninkový program, den 8

16.07.2017
Osmý trénink našeho programu zadek do bikin je zaměřen na nadzvednutí zadečku a na jeho zakulacení, abychom mohly co nejdříve obléci bikinky.

Online Fitness

 

 

Den 8 – 3 cviky, 4 kola, 50 opakování na každou nohu

 

Zanožování

Postavíme se rovně ke stěně a s výdechem zanožíme jednu nohu dozadu. Snažíme se mít neustále zatnutý zadeček, horní polovina těla je nehybná. S nádechem dáváme nohu zpět. Nohy střídáme až po odjetí určeného opakování. Pokud chceme zadeček posílit ještě více, tak mírně pokrčíme nohu, na které stojíme.

 

Oslí kopy

Klekneme si na všechny čtyři, dlaně dáme na šířku ramen a kolena na šířku pánve. Zvedneme levou nohu a snažíme se patu dostat, co nejdále od zadečku, jak to jen jde. V pozici s nataženou nohou vydržíme zhruba 2 sekundy a nohu přitáhneme zpět, ale koleno nepokládáme na zem. Provádíme opakování nejprve na jednu nohu a následně až na druhou. Při natahování vydechujeme a při návratu se nadechujeme.

 

Zvedání nohy na boku 

Lehneme si na bok, ruku si dáme pod hlavu, zpevníme bříško a zvedáme horní nohu směrem nahoru. Snažíme se nohu nekrčit a zvednout ji co nejvýše. Při zvedání nohy nahoru vydechujeme a při pokládání se nadechujeme.

 

 

Ing. Kateřina Škrlová

Redaktorka OnlineFitness.cz
online fitness

 

 

Další články

Fitness
ONFIT23: Trenérka za každými dveřmi
ONFIT23: Trenérka za každými dveřmi
Datum 16. ledna si poznačte do kalendářů! Je to den kdy vlítneme do vašich domovů a budeme na vás číhat se cvičením za každými dveřmi! Čeká vás 6 týdnů skvělého pohybu v programu ONFIT23.
Čtěte více
Fitness
4 cviky pro pevné paže a ramena s Denisou Dráb
4 cviky pro pevné paže a ramena s Denisou Dráb
Naše expertka na posilování vršku těla je jednoznačně Denisa Dráb, se kterou si můžete zacvičit lekci Pevné Paže nebo Břicho Prsa Paže Záda. Tentokrát se Denča chopila činek a vzala si do parády paže a ramena. 4 cviky, po kterých tě ruce budou sice neskutečně pálit, ale v tričku budou pořádně hot!
Čtěte více
Nahoru