Blog Online Fitness

ZÁŘIJOVÁ JÓGOVÁ VÝZVA S ONLINEFITNESS
Životní styl

ZÁŘIJOVÁ JÓGOVÁ VÝZVA S ONLINEFITNESS

27.08.2018
Připojte se do ZÁŘIJOVÉ JÓGOVÉ VÝZVY S ONLINEFITNESS ! :) Září často bývá dalším "mezníkem", kdy spousta lidí začíná, s obliboou tomu říkám takový "malý leden" -dovolené skončily, začíná nový školní rok a pro spoustu lidí také nový režim.

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT?

Každý týden bude v duchu jedné asány (pozice) a jejich variací. Postupně budeme protahovat a rozhýbávat celé tělo, takže ideální pro všechny začínající, ale také pro zkušené praktikanty aby se zase praxe posunula o něco dále :) Každý týden se můžeš těšit na článek o dané pozici - její benefity, kontraindikace a variace a na konci týdne na krátké video, jak využít asány v "praxi".

 

JAK BUDE VÝZVA PROBÍHAT?

Je to jednoduché. Každý týden budeš mít za úkol vyfotit se v dané pozici a jejích variacích. Fotky vložíš jednotlivě nebo formou koláže na svůj instagramový profil, označíš fotky @onlinefitness a hastag #onlinefitnessjoga . Na konci měsíce vyhlásíme vítěze, který získá členství na onlinefitness ZDARMA! 

 

UŽIJEŠ SI SPOUSTU ZÁBAVY, ZÍSKÁŠ SPOUSTU MOTIVACE A UDĚLÁŠ SPOUSTU PRO SVÉ TĚLO - TAK NEVÁHEJ A PŘIDEJ SE K NÁM :) ZAČÍNÁME V SOBOTU 1.9.2018 

 


Monika Šotlíková 

Trenérka OnlineFitness.cz

 

Online Fitness

 

 

Další články

Životní styl
ONFIT Start: 5-týdenní program pro začátečníky
ONFIT Start: 5-týdenní program pro začátečníky
Nevíš jak začít s pravidelným cvičením? Nemáš jasno v tom, jak by měl vypadat tvůj jídelníček? Nevíš jak si udržet motivaci a odhodlání k dodržení zdravějšího životního stylu? Přidej se k programu ONFIT START, který tě provede úplnými začátky!
Čtěte více
Životní styl
ONFIT30: Intenzivní měsíční program do plavek startuje už 25. května
ONFIT30: Intenzivní měsíční program do plavek startuje už 25. května
Myslíte si, že do plavkové sezóny už zbývá málo času na zásadnější změnu postavy? V ONFIT30: Intenzivním měsíčním programu do plavek si opravdu máknete a vytvarujete postavu do plavek!
Čtěte více
Nahoru