Blog Online Fitness

Zbav se tuku jednou pro vždy!
Fitness

Zbav se tuku jednou pro vždy!

26.08.2017
Nadbytek tuků trápí téměř každou ženu, překypují nám přes kalhoty, dělají se nám bochánky nad a pod podprsenkou a rychlejší pohyb nám dělá problém. Proto Vám přinášíme skvělý trénink, kterým zredukujete tuky, nakopnete metabolismus a zlepšíte si fyzičku.

Online Fitness

 

Trénink

U tohoto tréninku je důležitá rychlost a samozřejmě správné provedení cviků. Čím rychleji zvládneme kvalitní opakování, tím více budeme spalovat. Trénink se pokusíme zvládnout ve 4 kolech, vždy po 20 opakování. A abychom Vám to usnadnili, tak naší trenéři, Vám na vieu cviky ukáží.

 

 

 

Cviky

Přítah kolene

Postavíme se stoje rozkročného, natáhneme levou ruku co nejvíce nad hlavu a s výdechem přitáhneme ruku zpět a zároveň přitáhneme koleno. Opakování provedeme nejdříve na jednu stranu a poté na druhou stranu.

 

 

Přískoky

Zaujmeme základní pozici ve vzporu, zatneme bříško a přiskočíme nohama k tělu. Při přiskočení vydechujeme a při navrácení do vzporu se nadechujeme. Pokud je tento cvik pro nás moc obtížný, tak nebudeme přiskakovat oběma nohama najednou, ale půjdeme postupně. Nejdříve levá, poté pravá. Naopak, pokud je cvik moc snadný, tak při každé pozici ve vzporu můžeme přidat ještě klik nebo horolezeckou chůzi do strany.

 

 

Předkopávání

Postavíme se rovně a začneme na střídačku zvedat kolena. Snažíme se s koleny dostat, co nejvýše. U tohoto cviku nezapomínáme neustále dýchat. Pokud je pro nás cvik obtížný, tak zvedáme kolena pomalu jako při vojenské chůzi.

 

 

Dřepy

Postavíme se rovně, zatneme zadeček a jdeme do hlubokého dřepu. Dbáme na to, aby kolena nešla před špičku, a celé chodidlo zůstává po celou dobu na zemi. Pokud máme problém s udržením rovnováhy, tak si dáme pod paty přeložený ručník, aby paty byly o něco výše, než špičky. Při pohybu dolů se nadechujeme a při pohybu nahoru vydechujeme. Dáváme si pozor, aby se nám ve dřepu nekulatila záda. Pokud máme s kulacením neustále problém, tak si dáme za krk tyč od smetáku, kterou držíme oběma rukama jako činku. Při pohybu dolů se díváme nahoru.

 

 

 

Ing. Kateřina Škrlová

Redaktorka OnlineFitness.cz
online fitness

 

 

 

Další články

Fitness
ONFIT23: Trenérka za každými dveřmi
ONFIT23: Trenérka za každými dveřmi
Datum 16. ledna si poznačte do kalendářů! Je to den kdy vlítneme do vašich domovů a budeme na vás číhat se cvičením za každými dveřmi! Čeká vás 6 týdnů skvělého pohybu v programu ONFIT23.
Čtěte více
Fitness
4 cviky pro pevné paže a ramena s Denisou Dráb
4 cviky pro pevné paže a ramena s Denisou Dráb
Naše expertka na posilování vršku těla je jednoznačně Denisa Dráb, se kterou si můžete zacvičit lekci Pevné Paže nebo Břicho Prsa Paže Záda. Tentokrát se Denča chopila činek a vzala si do parády paže a ramena. 4 cviky, po kterých tě ruce budou sice neskutečně pálit, ale v tričku budou pořádně hot!
Čtěte více
Nahoru