Blog Online Fitness

ONFIT Start & Restart 2023: Fitness program, který tě přivede zpátky k pohybu
Fitness

ONFIT Start & Restart 2023: Fitness program, který tě přivede zpátky k pohybu

18.09.2023
5 týdenní fitness program ONFIT Start & Restart začíná pod vedením trenérek z Online Fitness už 16.října a je určený hlavně pro ty z vás, kteří se k pravidelnému cvičení po čase vracejí nebo chtějí s pravidelným pohybem začít.

 

Srdcem programu bude Facebooková skupina ONFIT Start & Restart, k té je potřeba se přidat a v ní také najdete všechny informace k průběhu programu, rozvrh lekcí na jednotlivé týdny, fitness výzvy a také podporu a motivaci od nás a ostatních účastnic.

Takže první krok je jasný! Přidej se ke skupině, tím si zajistíš své místo v programu.

V každém z pěti týdnů programu ONFIT Start & Restart na vás čekají 4 lekce o délce 35 minut a jedna fitness výzva, ta obvykle taky zabere maximálně půl hodinku. Začneme trochu volněji a lekce v úvodních 2 týdnech nebudou příliš náročné, od 3.týdne malinko přidáme na intenzitě!

Sestava trenérek, které vás programem provedou bude opět nabitá! Dvakrát týdně si zaposilujete na lekcích Posilovačka a Zpevni & Tvaruj. U dalších 2 lekc: Fit Kardio a Kardio Start, se více zapotíte a zapracujete na své fyzické kondici.

   

K plnohodnotnému absolvování programu je nutné mít aktivní jakékoliv členství na Online Fitness.
Pro ty, kteří s námi začínají a členství zatím aktivní nemají, je připraveno speciální akční Čtvrtletní členství s neomezeným přístupem ke všem lekcím za 389 Kč, členství není v běžném ceníku a odkaz na jeho nákup je pouze pro členy FB skupiny ONFIT START & RESTART, členství koupíš tady: https://www.onlinefitness.cz/start

Pokud již máte aktivní členství na Online Fitness, nic dalšího kromě podložky na cvičení potřebovat nebudete.

Další články

Fitness
Síla, stabilita a sebevědomí: Proč jsou hýžďové svaly klíčové pro naše zdraví a kondici?
Síla, stabilita a sebevědomí: Proč jsou hýžďové svaly klíčové pro naše zdraví a kondici?
Dosáhnout pevných a vypracovaných hýžďových svalů však není snadné. Potřebujete k tomu ty nejúčinnější cviky, pravidelný trénink a také trpělivost. Od podpory páteře a prevence zranění až po estetický vzhled – zjistěte, proč je právě cvičení hýžďových svalů nezbytné pro optimální pohodu a kondici celého těla.
Čtěte více
Fitness
Program do plavek ONFIT30 startuje 15. května!
Program do plavek ONFIT30 startuje 15. května!
V půlce května startuje náš nejnáročnější program ONFIT30: Intenzivní měsíční program do plavek. Těšit se můžete na intenzivní 30 minutové lekce s “nevinným” označením + , které v sobě ponese docela slušnou makačku se zaměřením na tvarování postavy.
Čtěte více
Nahoru