Blog Online Fitness

ONFIT START & RESTART: 5-Týdenní program pro začátečníky začíná už 4. října
Fitness

ONFIT START & RESTART: 5-Týdenní program pro začátečníky začíná už 4. října

14.09.2021
V pondělí 4. října startuje program ONFIT START & RESTART, který je určen pro ty, kteří se cvičením začínají nebo se k pravidelnému pohybu chtějí po pauze vrátit.

Po dobu 5 týdnů s námi můžeš pravidelně cvičit, zjistit spoustu zajímavých věcí o zdravé výživě, účastnit se fitness výzev a soutěžit o perfektní ceny, které do programu věnovali naši partneři. Program bude probíhat v soukromé Facebookové skupině: ONFIT START & RESTART.

 

▪️V úvodních dvou týdnech vás čekají lekce s nižší intenzitou, během kterých si vaše tělo bude zvykat na pravidelné cvičení, naše nejzkušenější trenérky vás provedou správným provedením cviků a zaměříme se také na správné protažení po cvičení, flexibilitu a zdravé cvičení

▪️Po rozjedu v prvních dvou týdnech přibude v názvu většiny lekcí ikonka➕ a v tu chvíli se naše trenérky promění z hodných, mírných a vysvětlujících na přísné, intenzivní a motivujícÍ. To ale neznamená, že byste si v prvních dvou týdnech pořádně nemákly, i ty budou nabité pohybem. Kdo už náš program absolvoval ví, že ty "začátečníky" dáváme do názvu hlavně proto, abyste se nebály, že to nezvládnete ????. Nakonec jste nadšené hlavně z toho, že jste si daly pořádně do těla, zlepšily náladu a udělaly něco pro své tělo a zdraví.

 

 

▪️ Jedna z nejlepších nutričních kouček u nás - Týna Skalická (IG: @tojidlo), která vám předá řadu cenných rad a tipů a naučí vás správně přistupovat k výživě tak, abyste si jídlo užívaly, váš přístup k němu byl zdravý a podporoval vaše cíle

 

 

▪️ Čekají vás: Fitness výzvy o super fitness ceny od partnerů programu (brzy zveřejníme)

▪️ Jako vždy během ONFIT programů, mají i tentokrát členové skupiny možnost aktivovat si superzvýhodněné členství: neomezený přístup ke všem lekcím na 60 dní za 290 Kč.
- Členství je nastavené jako opakované, zvýhodněná cena pro vás platí napořád
- Pokud vám ale cvičení s námi vyhovovat nebude, členství jednoduše zrušíte jedním kliknutím ve svém profilu na www.onlinefitness.cz
- A teď to hlavní! Tohle akční členství nenajdete v běžném ceníku na webu, odkaz na něj zveřeňujeme jen tady ve skupině, a tady je: https://www.onlinefitness.cz/start
- Členství je záměrně nastaveno jako 60 denní, díky tomu si jej můžete klidně aktivovat hned a pomalu se na Online Fitness rozkoukat a vyzkoušet před startem programu pár lekcí.

 

 

▪️Pokud již máte aktivní členství na Online Fitness, nic dalšího kromě podložky na cvičení potřebovat nebudete

 

 

Další články

Fitness
Program do plavek ONFIT30 startuje 15. května!
Program do plavek ONFIT30 startuje 15. května!
V půlce května startuje náš nejnáročnější program ONFIT30: Intenzivní měsíční program do plavek. Těšit se můžete na intenzivní 30 minutové lekce s “nevinným” označením + , které v sobě ponese docela slušnou makačku se zaměřením na tvarování postavy.
Čtěte více
Fitness
ONFIT Start & Restart 2023: Fitness program, který tě přivede zpátky k pohybu
ONFIT Start & Restart 2023: Fitness program, který tě přivede zpátky k pohybu
5 týdenní fitness program ONFIT Start & Restart začíná pod vedením trenérek z Online Fitness už 16.října a je určený hlavně pro ty z vás, kteří se k pravidelnému cvičení po čase vracejí nebo chtějí s pravidelným pohybem začít.
Čtěte více
Nahoru