Blog Online Fitness

ONFIT12: 12-týdenní online proměna s Online Fitness
Fitness

ONFIT12: 12-týdenní online proměna s Online Fitness

20.12.2018
Chcete se po Novém roce dostat do životní formy? Tentokrát na to nebudete sami! Připravili jsme pro vás speciální facebookovou skupinu ONFIT12, ve které vás budeme 12 týdnů učit jak na zdravý životní styl bez diet, jak se jednou provždy zbavit nadbytečných kilogramů nebo jak zpevnit postavu a získat novou svalovou hmotu.

 

Pro členy skupiny máme připraveny TRÉNINKOVÉ PLÁNY a FITNESS VÝZVY na každý týden, exkluzivní FIT TIPY, které nikde jinde nenajdete, ukázky správných JÍDELNÍČKŮ, jednoduché a zdravé RECEPTY, dávku MOTIVACE, možnost vyhrát SKVĚLÉ CENY od d-sport.cz nebo ladylab.cz a také členství na cvičení s onlinefitness.cz za bezkonkurenční cenu!

 

Průběh 12-týdenní online proměny

Během 12 týdnů vás naučíme jak správně přistupovat ke stravě a pohybu, tak abychom společně dosáhli dlouhodobě udržitelných pozitivních změn, změníme vaše stravovací návyky a ukážeme jak efektivně a pravidelně cvičit

 

Každou neděli budeme ve Facebookové skupině ONFIT12 zveřejňovat tréninkové plány, úkoly a výzvy na následující týden. Během týdne vás budeme zásobovat radami, vychytávkami, recepty a motivací. Připraven bude speciální formulář, do kterého si můžete své pokroky zapisovat a v tzv. Měřících dnech, se o ně podělit s ostatními členy skupiny. Všechny fitness lekce, které během proměny absolvujete, budou probíhat na www.onlinefitness.cz

 

Soutěž

Máme pro vás připraveny soutěže o ceny v hodnotě 100 000,-, které dodají partneři proměny:

- Trendy sportovní outfity od www.d-sport.cz
- Spalovače, proteiny a další skvělé doplňky výživy od www.ladylab.cz
- Informacemi nabité kurzy a semináře od www.fitnessinstitut.cz
- Dárkové koše od www.csobnazdravi.cz
- Vouchery na cvičení od www.onlinefitness.cz

 

 

Podmínky pro účast v soutěži
Proto, aby jste byli na konci soutěže zařazeni do slování o ceny je potřeba splnit tyto podmínky:
1) Do začátku proměny zaslat svou aktuální fotografii "PŘED" do zprávy na FB stránce Online Fitness. (Ideální je taková fotografie, která na konci proměny v porovnání s fotografií "PO" opravdu ukáže rozdíl, tzn. foto celé postavy ve sportovním oblečení, plavkách či spodním prádle)
2) Na konci proměny zaslat fotografii "PO" a vyplněný formulář s "MĚŘÍCÍMI DNY"
Zasláním fotografií souhlasíte se zveřejněním svých úspěšných proměn na Online Fitness

 

enlightenedPřipravili jsme speciální akční členství pro ty, kteří se s Online Fitness chtějí zapojit do 12-týdenní proměny. Odkaz ke koupi najdete ve skupině ONFIT12!

 

Tým Online Fitness

Další články

Fitness
Kvílela jsem, nadávala a bušila pěstí do podlahy, že už nemůžu, ale… DALA JSEM TO!
Kvílela jsem, nadávala a bušila pěstí do podlahy, že už nemůžu, ale… DALA JSEM TO!
Po porodu jsem měla jako téměř každá maminka nějaké ty kila navíc a brzy jsem z nich byla opravdu nešťastná, jelikož ne a ne shodit, spíše naopak. Na dojíždění do fitness center jsem neměla čas ani energii a platit si osobního trenéra bylo pro mě finančně nepřijatelné. Naštěstí jsem našla řešení.
Čtěte více
Fitness
Silové kardio ve spalující supersérii, která z tebe dostane maximum
Silové kardio ve spalující supersérii, která z tebe dostane maximum
Silové kardio je skvělým pomocníkem při hubnutí, a když jej spojíme ještě do supersérie, vzniká tak trénink, při kterém ze sebe dostaneme maximum. S tímto tréninkem spálíš přibližně 400 kalorií, posílíš celé tělo, pořádně se zapotíš a nakonec budeš mít skvělý pocit díky vyplaveným endorfinům.
Čtěte více
Nahoru