Blog Online Fitness

Typy lidí v posilovně aneb čemu se vyhnete cvičením doma
Fitness

Typy lidí v posilovně aneb čemu se vyhnete cvičením doma

05.01.2016
Nový rok přišel a s ním i nová předsevzetí o tom, jak budeme hubnout. Upravíme stravu a většina z nás se rozhodne navštívit posilovnu. Je leden, tudíž jsou posilovny plné nových lidí, různých lidí, kteří mají svoje zajímavé zvyky a na které hledíme jako tele na vrata. S nepochopením. Jaké typy tam teda potkáme?

online fitness

Vymlouvač

Vše je důvod proč nejít. Je zima, je horko, je mokro. Špatné tenisky, špatný vzduch fitka, špatná konstelace hvězd. Prostě člověk, který si najde vždy nějaký důvod, proč do fitka nejít a když už se tam náhodou dostane, stává se z něho kecač, který se snaží vybavovat s každým, kdo se namane. Jeho heslo zní: HLAVNĚ NECVIČIT, životu nebezpečné.

Čumil

Člověk, který cvičí tak důsledně, že je ve fitku i 4 hodiny. Samozřejmě, že celý tento čas necvičí tělo, ale posiluje oči. Kouká, co je kde nového, kde je jaký sexy zadeček, a když už není v okolí pěkná baba, tak aspoň okukuje ostatní při cvičení. Jeho heslo: Šmírování je taky koníček.

Vodník

Miluje vodu! Je v posilovně i s převlečením 5 minut a už je mokrý od hlavy až k patě. Že by tak dřel a tolik se potil? Ne, ne, jen se rád polívá vodou, vždyť pít se musí. My pijeme 2-3 litry denně, on pije 10 litrů za hodinu. Jeho heslo: Pitný režim kámo.

Barbína

Já jsem Barbína, co se barví na blond, jsem saméj plastik a připravená na styk. Písnička? Bohužel ve fitku realita. Tento druh ženy si musí přepudrovat nos, než vyrazí ze šatny do posilovny. Dokonalý make-up, dokonalé vlasy, dokonalé hadry a nenechá si to zničit. Většinou jí potkáme na chodícím pásu, anebo jak krouží po posilovně, hlavně se nezpotit! Její heslo: Zrcátko vždy ve sportovní kabelce!

Rychlík

Jedem, jedem, jedem. Lítá ze stroje na stroj, nevydrží na něm ani minutu. Snaží se odcvičit, jak nejrychleji to jde. Že by dávka kofeinu přímo do žíly? Často ho najdeme, jak přešlapuje u stroje, kde zrovna někdo cvičí a pohledem cvičícímu vzkazuje: Makej! Jeho heslo zní: Není čas, ztrácet čas.

online fitness

Operátor

Provede jedno opakování a hned to musí všem sdělit na facebooku. Neustále kouká do telefonu, píše, volá a furt jen cinká. Vždyť má výhodný tarif, tak co by ho nevyužil? Samozřejmě je potřeba vše zdokumentovat, takže musí udělat desítky fotek sebe, ostatních a nakonec hodit nějaké videjko, jak dneska dřel. Jeho heslo: Zásuvka s nabíječkou vždy na blízku.

Potař

Cvičí usilovně a dost se u toho potí. Bohužel vynálezy moderní doby – ručník a dezinfekce, ještě nezná. Kam si sedne, tam je mokro. Však ono to uschne, a když potřebujeme zrovna onen mokrý stroj, tak si to přece sami vydrhneme.  Není nic lepšího, než mít na sobě cizí pot. Jeho heslo: Čím víc mokro, tím lepší výkon.

Shromažďovač

Když cvičí, potřebuje desítky činek, pět balónů a nejméně osm kettlebellů. Vždyť se vším cvičí, tak to musí mít u sebe. Většinou u tohoto typu najdeme zástupy jiných lidí, kteří čekají na vybavení fitka, aby mohli odcvičit svůj trénink. Jeho heslo: Jsem křeček a co jako?

 

Tyhle typy a mnoho jiných potkáte snad v každém fitku, takže cvičit doma s www.onlinefitness.cz je výhoda za milion.

Ing. Kateřina Škrlová
Redaktorka OnlineFitness.cz
online fitness

online fitness

Další články

Fitness
4 cviky pro pevný zadek s Katkou Křístkovou
4 cviky pro pevný zadek s Katkou Křístkovou
Nudí tě už klasické cviky na zadek? Chceš něco náročnějšího? Nebo naopak se necítíš na pokročilé cviky? Vyzkoušej tento skvělý trénink na zadek od naší trenérky Katky Křístkové, která si pro tebe připravila varianty jak pro pokročilé, tak pro úplné začátečníky. Trénink, který sedne všem!
Čtěte více
Fitness
Kvílela jsem, nadávala a bušila pěstí do podlahy, že už nemůžu, ale… DALA JSEM TO!
Kvílela jsem, nadávala a bušila pěstí do podlahy, že už nemůžu, ale… DALA JSEM TO!
Po porodu jsem měla jako téměř každá maminka nějaké ty kila navíc a brzy jsem z nich byla opravdu nešťastná, jelikož ne a ne shodit, spíše naopak. Na dojíždění do fitness center jsem neměla čas ani energii a platit si osobního trenéra bylo pro mě finančně nepřijatelné. Naštěstí jsem našla řešení.
Čtěte více
Nahoru