Blog Online Fitness

ONFIT START: 5-Týdenní program pro začátečníky začíná už 12. října
Fitness

ONFIT START: 5-Týdenní program pro začátečníky začíná už 12. října

05.10.2020
V pondělí 12. října startuje 2. ročník programu ONFIT START. Po dobu 5 týdnů s námi můžeš pravidelně cvičit, zjistit spoustu zajímavých věcí o zdravé výživě, účastnit se fitness výzev a soutěžit o perfektní ceny, které do programu věnovali naši partneři: Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra, Olma a Nutrend.

 

Celý program probíhá v uzavřené Facebookové skupině ONFIT Start: 5-týdenní program pro začátečníky, přidat se do ní můžeš kdykoliv až do startu programu. V rámci programu budou na www.onlinefitness.cz probíhat speciální lekce “Spalovačka pro začátečníky” a “Posilovačka pro začátečníky”, pod vedením našich superzkušených trenérek Markéty Stoklasové a Katky Křístkové.

 

  

 

Informace o stravě a správném přístupu k výživě bude připravovat jedna z nejvyhledávanějších nutričních kouček v Česku - Týna Skalická. Týna je autorkou projektu @tojidlo  (https://www.instagram.com/tojidlo/), který už možná řada z vás zná a těm co jej neznají, doporučujeme sledovat ho na Instagramu. Program ONFIT Start je určen především pro začátečníky a mírně pokročilé a taky pro ty, co si dali od cvičení delší pauzu a chtějí se znovu dostat do slušné formy.

 

 

Skupiny, ve kterých naše ONFIT programy probíhají, mají vždy úžasnou atmosféru, účastnice se navzájem motivují a podporují a díky tomu vidíme na konci spoustu zajímavých proměn a pro řadu z nich se stane pravidelný pohyb součástí života.

 

Naprosto dokonalé jsou v tomto ročníku ceny do fitness výzev, které budou součástí programu každý týden. Zatím vám neprozradíme všechny, ale jako ochutnávku vám můžeme říct, že OLMA obdaruje některé z vás Jogurty z jejich zdravé řady Florian Active na měsíc zdarma.

 

A aby pro vás byl úplný začátek ještě příjemnější, připravili jsme pro účastníky programu 60-denní akční členství za 290 Kč, které si můžeš zakoupit zde. Členství vám bude stačit k plnohodnotnému absolvování programu, nic dalšího nepotřebujete! Jeho délka je nastavena na 60 dní, tak abyste měly prostor se na Online Fitness rozkoukat před startem programu a případně pokračovat ve cvičení i po něm:-). Členství je nastaveno jako opakované, pokud se vám cvičení zalíbí, můžete toto akční členství využívat dlouhodoběji, pokud ve cvičení nebudete chtít pokračovat, zrušíte jej kdykoliv jednoduše ve svém profilu na Online Fitness.

 

 

Další články

Fitness
Fitness program ONFIT 2.1 startuje 18.ledna!
Fitness program ONFIT 2.1 startuje 18.ledna!
Přidej se! Cvič ve svém obýváku pod vedením skvělých českých trenérek, makej během fitness výzev a uč se od nutriční koučky. Čeká tě 8-týdenní jízda za lepší postavou. ONFIT 2.1: 8-týdenní fitness a výživový program startuje 18.ledna!
Čtěte více
Fitness
Kvílela jsem, nadávala a bušila pěstí do podlahy, že už nemůžu, ale… DALA JSEM TO!
Kvílela jsem, nadávala a bušila pěstí do podlahy, že už nemůžu, ale… DALA JSEM TO!
Po porodu jsem měla jako téměř každá maminka nějaké ty kila navíc a brzy jsem z nich byla opravdu nešťastná, jelikož ne a ne shodit, spíše naopak. Na dojíždění do fitness center jsem neměla čas ani energii a platit si osobního trenéra bylo pro mě finančně nepřijatelné. Naštěstí jsem našla řešení.
Čtěte více
Nahoru