Blog Online Fitness

ONFIT START: 5-Týdenní program pro začátečníky začíná už 12. října
Fitness

ONFIT START: 5-Týdenní program pro začátečníky začíná už 12. října

05.10.2020
V pondělí 12. října startuje 2. ročník programu ONFIT START. Po dobu 5 týdnů s námi můžeš pravidelně cvičit, zjistit spoustu zajímavých věcí o zdravé výživě, účastnit se fitness výzev a soutěžit o perfektní ceny, které do programu věnovali naši partneři: Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra, Olma a Nutrend.

 

Celý program probíhá v uzavřené Facebookové skupině ONFIT Start: 5-týdenní program pro začátečníky, přidat se do ní můžeš kdykoliv až do startu programu. V rámci programu budou na www.onlinefitness.cz probíhat speciální lekce “Spalovačka pro začátečníky” a “Posilovačka pro začátečníky”, pod vedením našich superzkušených trenérek Markéty Stoklasové a Katky Křístkové.

 

  

 

Informace o stravě a správném přístupu k výživě bude připravovat jedna z nejvyhledávanějších nutričních kouček v Česku - Týna Skalická. Týna je autorkou projektu @tojidlo  (https://www.instagram.com/tojidlo/), který už možná řada z vás zná a těm co jej neznají, doporučujeme sledovat ho na Instagramu. Program ONFIT Start je určen především pro začátečníky a mírně pokročilé a taky pro ty, co si dali od cvičení delší pauzu a chtějí se znovu dostat do slušné formy.

 

 

Skupiny, ve kterých naše ONFIT programy probíhají, mají vždy úžasnou atmosféru, účastnice se navzájem motivují a podporují a díky tomu vidíme na konci spoustu zajímavých proměn a pro řadu z nich se stane pravidelný pohyb součástí života.

 

Naprosto dokonalé jsou v tomto ročníku ceny do fitness výzev, které budou součástí programu každý týden. Zatím vám neprozradíme všechny, ale jako ochutnávku vám můžeme říct, že OLMA obdaruje některé z vás Jogurty z jejich zdravé řady Florian Active na měsíc zdarma.

 

A aby pro vás byl úplný začátek ještě příjemnější, připravili jsme pro účastníky programu 60-denní akční členství za 290 Kč, které si můžeš zakoupit zde. Členství vám bude stačit k plnohodnotnému absolvování programu, nic dalšího nepotřebujete! Jeho délka je nastavena na 60 dní, tak abyste měly prostor se na Online Fitness rozkoukat před startem programu a případně pokračovat ve cvičení i po něm:-). Členství je nastaveno jako opakované, pokud se vám cvičení zalíbí, můžete toto akční členství využívat dlouhodoběji, pokud ve cvičení nebudete chtít pokračovat, zrušíte jej kdykoliv jednoduše ve svém profilu na Online Fitness.

 

 

Další články

Fitness
4 cviky pro pevné paže a ramena s Denisou Dráb
4 cviky pro pevné paže a ramena s Denisou Dráb
Naše expertka na posilování vršku těla je jednoznačně Denisa Dráb, se kterou si můžete zacvičit lekci Pevné Paže nebo Břicho Prsa Paže Záda. Tentokrát se Denča chopila činek a vzala si do parády paže a ramena. 4 cviky, po kterých tě ruce budou sice neskutečně pálit, ale v tričku budou pořádně hot!
Čtěte více
Fitness
ONFIT23: Trenérka za každými dveřmi
ONFIT23: Trenérka za každými dveřmi
Datum 16. ledna si poznačte do kalendářů! Je to den kdy vlítneme do vašich domovů a budeme na vás číhat se cvičením za každými dveřmi! Čeká vás 6 týdnů skvělého pohybu v programu ONFIT23.
Čtěte více
Nahoru