Blog Online Fitness

3 rychlá cvičení, která tě budou zaručeně bavit
Fitness

3 rychlá cvičení, která tě budou zaručeně bavit

08.10.2019
Najít si oblíbené cvičení je velmi důležité, abychom se na trénink těšili a užili si ho. Proto si naše trenérka Katka připravila 3 rychlá cvičení, která tě budou zaručeně bavit.

 

Tři zábavné tréninky od naší skvělé trenérky Katky Křístkové, se kterou se můžeme potkávat na lekcích HIITu, Tabaty a brzy také na lekcích Dokonalého zadečku a Spalovačky. Katka je známá svými dynamickými tréninky, které dávají pořádně zabrat problémovým partiím, spalují přebytečné kalorie a zároveň jsou zábavnou formou tréninku.

 

Jump dřepy

Jump dřepy neboli skákací dřepy jsou zaměřeny na svaly zadečku a nohou a zároveň také na zvýšení tepové frekvence a účinnější spalování. Zkrátka trénink, který ti pomůže tvarovat zadek a ještě potrápit špíčky.

 

 

Užij si plank

Plank neboli prkno, je cvik na břišní svaly, stehna a zadeček. Plank lze provádět v mnoha různých modifikacích od statických držení, až po dynamická cvičení.

 

 

Trénink pro všechny svaly zadečku

Pevný a kulatý zadeček chce většina z nás, a proto cviků pro pevnější hýždě není nikdy dost. Tento trénink obsahuje cviky, které potrápí všechny svaly našich zadečků.

 

 

Ing. Kateřina Škrlová 

Redaktorka OnlineFitness.cz
online fitness

Další články

Fitness
4 cviky pro pevné paže a ramena s Denisou Dráb
4 cviky pro pevné paže a ramena s Denisou Dráb
Naše expertka na posilování vršku těla je jednoznačně Denisa Dráb, se kterou si můžete zacvičit lekci Pevné Paže nebo Břicho Prsa Paže Záda. Tentokrát se Denča chopila činek a vzala si do parády paže a ramena. 4 cviky, po kterých tě ruce budou sice neskutečně pálit, ale v tričku budou pořádně hot!
Čtěte více
Fitness
ONFIT23: Trenérka za každými dveřmi
ONFIT23: Trenérka za každými dveřmi
Datum 16. ledna si poznačte do kalendářů! Je to den kdy vlítneme do vašich domovů a budeme na vás číhat se cvičením za každými dveřmi! Čeká vás 6 týdnů skvělého pohybu v programu ONFIT23.
Čtěte více
Nahoru