Blog Online Fitness

ONFIT30: Intenzivní měsíční program do plavek startuje už 25. května
Životní styl

ONFIT30: Intenzivní měsíční program do plavek startuje už 25. května

18.05.2020
Myslíte si, že do plavkové sezóny už zbývá málo času na zásadnější změnu postavy? V ONFIT30: Intenzivním měsíčním programu do plavek si opravdu máknete a vytvarujete postavu do plavek!

 

V pondělí 25. května navážame ve skupině ONFIT30 na loňský program do plavek a spustíme druhý ročník ONFIT30: Intenzivní měsíční program do plavek.


Těšit se můžete především na speciální lekce v rámci programu:

INTENZIVKA - 35 minutová kombinace spalovačky a posilovačky s vysokou intenzitou

JÓGA GYM - Flexibilta, protažení, posílení a štíhlé svaly pomocí jógy. Svižná 20-minutovka, která bude bavit i "nejogíny".

7-minutovka - 7 minut zaměřených na jednu partii a její dokonalé posílení, myslíte že je 7 minut málo? Uvidíte, že není!

 

    


▪️Jídlotipy od nutriční koučky Týny Skalické (IG: @tojidlo)

Nutriční koučka Týna Skalická vás během programu naučí jak správně a zdravě přistupovat ke stravě, tak abyste se nemuseli omezovat, jedli vyváženě, plnili si své cíle a aby to celé bylo dlouhodobě udržitelné. Na její práci se můžete kouknout tady: https://www.instagram.com/tojidlo/.

 

 

 

Co budete potřebovat:

▪ Podložku na cvičení, občas se bude hodit některá ze základních pomůcek (jednoručky, švihadlo), ale ty jdou vždy nahradit něčím, co doma najdete (láhve s vodou, těžší kniha).

▪ Aktivní členství na www.onlinefitness.cz:

Připravili jsme pro vás ve skupině speciální akční členství na 60 dní, Nenajdete jej v našem běžném ceníku a odkaz ke koupi je pouze ve skupině ONFIT30. Jeho platnost je záměrně delší, program ONFIT30 potrvá od 25. května do 21. června, ale my věříme, že se vám cvičení zalíbí a budete s námi makat dále... minimálně do období letních dovolených. Členství je nastaveno jako opakované, zvýhodněná cena vám bude platit do doby zrušení. Zrušit členství můžete kdykoliv jedním kliknutím ve svém profilu.

Zvolit můžete také jakékoliv jiné členství z našeho ceníku: www.onlinefitness.cz/cenik/ a pokud už členství aktivní máte, stačí vám pouze vstup do zmíněné skupiny 

 

   

 

Další články

Životní styl
ONFIT30: Intenzivní měsíční program do plavek startuje už 13. května
ONFIT30: Intenzivní měsíční program do plavek startuje už 13. května
Myslíte si, že do plavkové sezóny už zbývá málo času na zásadnější změnu postavy? Není to pravdu! V intenzivním měsíčním programu ONFIT30 si opravdu máknete, ale výsledky půjdou vidět a budou stát za to. A kromě cvičení se s nutriční koučkou Týnu Skalickou pořádně zaměříme taky na stravu.
Čtěte více
Životní styl
ONFIT Start: 5-týdenní program pro začátečníky
ONFIT Start: 5-týdenní program pro začátečníky
Nevíš jak začít s pravidelným cvičením? Nemáš jasno v tom, jak by měl vypadat tvůj jídelníček? Nevíš jak si udržet motivaci a odhodlání k dodržení zdravějšího životního stylu? Přidej se k programu ONFIT START, který tě provede úplnými začátky!
Čtěte více
Nahoru