Blog Online Fitness

Pevnější zadek a stehna? S touto supersérií určitě ANO!
Fitness

Pevnější zadek a stehna? S touto supersérií určitě ANO!

17.01.2019
Supersérie jsou super účinné, jelikož při nich dokážeme totálně odpálit určitou partii. Dnes se zaměříme na posílení zadečku a stehen s tréninkem, který si připravila naše trenérka Silva.

 

Trénink

Každý cvik v supersérií odcvičíme po 30 opakování a ve 3 kolech. Nejdříve odcvičíme 3x30 jeden cvik, následně si dáme 60 sekund pauzu a přejdeme na další cvik. Celý trénink můžeme vidět na videu s naši skvělou trenérkou Silvou.

 

 

 

 

Cviky

Most

Lehneme si na zem, zpevníme střed těla a pomalu nadzvedneme zadeček tak, abychom dostali bříško do jedné roviny se stehny. V horní pozici na chvíli zastavíme a zatneme zadeček. Následně s nádechem pomalu pokládáme zadeček k zemi, ale zcela jej na zem nepoložíme.

 

 

K sobě – od sebe

Lehneme si na zem, zpevníme střed těla a pomalu nadzvedneme zadeček tak, abychom dostali bříško do jedné roviny se stehny. V horní pozici se zastavíme a dáváme kolena k sobě a od sebe. Pravidelně dýcháme.

 

 

Hydrant

Klekneme si na zem, zpevníme střed těla a s výdechem zvedneme levou nohu do strany. Nohu nenatahujeme a necháváme ji ohnutou v koleni. Pohyb provádíme pomalým tempem. Nejdříve provedeme 15 opakování na jednu nohu a následně na druhou.

 

 

Motýlek

Lehneme si na bok, zpevníme střed těla a pokrčíme nohy. S výdechem nohy nadzvedneme a pomalu zvedáme a pokládáme horní koleno. Nejdříve provedeme 15 opakování na jednu stranu a následně na druhou.

 

 

 

Ing. Kateřina Škrlová 

Redaktorka OnlineFitness.cz
online fitness

Další články

Fitness
Kvílela jsem, nadávala a bušila pěstí do podlahy, že už nemůžu, ale… DALA JSEM TO!
Kvílela jsem, nadávala a bušila pěstí do podlahy, že už nemůžu, ale… DALA JSEM TO!
Po porodu jsem měla jako téměř každá maminka nějaké ty kila navíc a brzy jsem z nich byla opravdu nešťastná, jelikož ne a ne shodit, spíše naopak. Na dojíždění do fitness center jsem neměla čas ani energii a platit si osobního trenéra bylo pro mě finančně nepřijatelné. Naštěstí jsem našla řešení.
Čtěte více
Fitness
Jedeš na dovolenou? Vyzkoušej naše tréninkové karty, které tě udrží ve formě!
Jedeš na dovolenou? Vyzkoušej naše tréninkové karty, které tě udrží ve formě!
Léto je v plném proudu a většina z nás se chystá na nějakou tu letní dovču. Avšak s dovolenou přicházejí také obavy, jak výrazně nepřibrat na váze a úplně nevypadnout z naší fyzické kondice. A proto pro vás máme 7 tréninkových karet, které si můžete zacvičit kdekoliv.
Čtěte více
Nahoru