Blog Online Fitness

Program do plavek ONFIT30 startuje 17. května!
Fitness

Program do plavek ONFIT30 startuje 17. května!

10.05.2021
V pondělí 17. května se společně vrhneme už do 3.ročníku ONFIT30: Intenzivní měsíční program do plavek. Z programu, které během roku pořádáme, je tento nejintenzivnější a buďte připraveni na to, že i tentokrát dostanete na lekcích pořádně zabrat.V rémci programu ONFIT30 se můžete těšit hned na 3 úplně nové lekce, které budou jeho součástí:

POSILOVAČKA - pod vedením Katky Křistkové


TOTAL KARDI:fire:- se Zuzkou Danihelovou


INTENZIVKA :one::five: - na které se budete potkávat s Terezou Slavíkovou


:black_small_square:Během jedné ze sobot si dáme OnlineFitness Maratón, při kterém budem střídat lekce se zajímavými přednáškami o cvičení a zdravém životním stylu
:black_small_square:Čekají na vás #Jídlotipy od nutriční koučky Týny Skalické, zakladatelky inspirativního projektu tojidlo (IG: @tojidlo)
:black_small_square:K plnohodnotnému absolvování programu potřebujete, kromě podložky, jen jakékoliv aktivní členství na www.onlinefitness.cz, pokud už jej máte, tak jste připraveni začít :-)

Pokud ještě členství nemáte tak tady jsou 2 akční nabídky:
 :ballot_box_with_check:Speciální 60-denní akční členství pro členy ONFIT30 - neomezený přístup ke všem lekcím, díky delší platnosti můžeš aktivovat hned a před startem programu už pár lekcí vyzkoušet. Koupíš tady.

:ballot_box_with_check: Úplní nováčci (ještě nikdy jste neměli aktivní členství na Online Fitness) si mohou aktivovat členství na první měsíc na zkoušku za 1 Kč. Aktivovat lze jen tady.

Další články

Fitness
4 cviky pro pevné paže a ramena s Denisou Dráb
4 cviky pro pevné paže a ramena s Denisou Dráb
Naše expertka na posilování vršku těla je jednoznačně Denisa Dráb, se kterou si můžete zacvičit lekci Pevné Paže nebo Břicho Prsa Paže Záda. Tentokrát se Denča chopila činek a vzala si do parády paže a ramena. 4 cviky, po kterých tě ruce budou sice neskutečně pálit, ale v tričku budou pořádně hot!
Čtěte více
Fitness
ONFIT23: Trenérka za každými dveřmi
ONFIT23: Trenérka za každými dveřmi
Datum 16. ledna si poznačte do kalendářů! Je to den kdy vlítneme do vašich domovů a budeme na vás číhat se cvičením za každými dveřmi! Čeká vás 6 týdnů skvělého pohybu v programu ONFIT23.
Čtěte více
Nahoru