Blog Online Fitness

Fitness program ONFIT 2.1 startuje 18.ledna!
Fitness

Fitness program ONFIT 2.1 startuje 18.ledna!

04.01.2021
Přidej se! Cvič ve svém obýváku pod vedením skvělých českých trenérek, makej během fitness výzev a uč se od nutriční koučky. Čeká tě 8-týdenní jízda za lepší postavou. ONFIT 2.1: 8-týdenní fitness a výživový program startuje 18.ledna!

 

▪Čeká vás 8 týdnů plných cvičení. Pod vedením trenérek z www.onlinefitness.cz připravujeme speciální lekce:

 

Fit Kardio s Markétou Stoklasovou (každý týden)
Zpevni & Tvaruj pod vedením Katky Křistkové a Denisy Dráb (každý týden)
Fyzio Core - zdravé posilování středu těla s naší trenérkou/fyzioterapeutkou Magdou Tomášovou (ob týden)
Flexibilita & Strečink - pod vedením jogínky Katky Polomské a Kristýny Stupkové (od týden)
Speciální lekce Be Active Be Slim kde vám trenérky předvedou to nejlepší ze svého vlastního domácího cvičení, se zaměřením na problémové partie (vždy o víkendu)

 

   

 

 

▪Nutriční koučka Týna Skalická, autorka úspěšného projektu @tojidlo (Instagram: @tojidlo), se s vámi podívá na zoubek výživě a během programu vám předá řadu praktických rad a tipů jak zdravě, s chutí, bez velkých omezení a diet jíst a jak přistupovat k výživě se zdravým rozumem a s nadhledem.

 

 

▪Každý týden si trochu zasoutěžíme o zajímavé ceny během FITNESS VÝZEV se ZPMV ČR, OLMY a Nutrendu.

 

▪Na konci se můžete těšit na pevnější postavu, shozené kilogramy, méně naměřených centimetrů, určitě i nějaký ten sval navíc a hlavně řadu vědomostí, které vám pomohou nový stav udržet a ještě jej zlepšovat

 

▪K plnohodnotnému absolvování celého programu budete potřebovat jen podložku na cvičení a aktivní členství na www.onlinefitness.cz. Pro členy skupiny je připraveno akční členství za zvýhodněnou cenu. Jedná se o "Čtvrtletní opakované členství za 389 Kč". Koupit jej můžete zde: https://www.onlinefitness.cz/onfit21

 

 

Pokud se rozhodnete ve cvičení s Online Fitness pokračovat i po skončení programu, členství se vám automaticky po 90 dnech za stejnou cenu samo prodlouží, pokud pokračovat nebudete, můžete jej kdykoliv zrušit jedním kliknutím ve svém profilu.

 

 

 

Další články

Fitness
Kvílela jsem, nadávala a bušila pěstí do podlahy, že už nemůžu, ale… DALA JSEM TO!
Kvílela jsem, nadávala a bušila pěstí do podlahy, že už nemůžu, ale… DALA JSEM TO!
Po porodu jsem měla jako téměř každá maminka nějaké ty kila navíc a brzy jsem z nich byla opravdu nešťastná, jelikož ne a ne shodit, spíše naopak. Na dojíždění do fitness center jsem neměla čas ani energii a platit si osobního trenéra bylo pro mě finančně nepřijatelné. Naštěstí jsem našla řešení.
Čtěte více
Fitness
ONFIT START: 5-Týdenní program pro začátečníky začíná už 12. října
ONFIT START: 5-Týdenní program pro začátečníky začíná už 12. října
V pondělí 12. října startuje 2. ročník programu ONFIT START. Po dobu 5 týdnů s námi můžeš pravidelně cvičit, zjistit spoustu zajímavých věcí o zdravé výživě, účastnit se fitness výzev a soutěžit o perfektní ceny, které do programu věnovali naši partneři: Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra, Olma a Nutrend.
Čtěte více
Nahoru