Blog Online Fitness

ONFIT START & RESTART: 5 týdenní program pro začátečníky začíná už 3. října
Fitness

ONFIT START & RESTART: 5 týdenní program pro začátečníky začíná už 3. října

14.09.2022
V pondělí 3. října startuje program ONFIT START & RESTART, který je určen pro ty, kteří se cvičením začínají nebo se k pravidelnému pohybu chtějí po pauze vrátit.

 

Po dobu 5 týdnů s námi můžeš pravidelně cvičit, zjistit spoustu zajímavých věcí o zdravé výživě, účastnit se fitness výzev a soutěžit o perfektní ceny, které do programu věnovali naši partneři. Program bude probíhat v soukromé Facebookové skupině: ONFIT START & RESTART.

▪️V úvodních dvou týdnech vás čekají lekce s nižší intenzitou, během kterých si vaše tělo bude zvykat na pravidelné cvičení, naše nejzkušenější trenérky vás provedou správným provedením cviků a zaměříme se také na správné protažení po cvičení, flexibilitu a zdravé cvičení

▪️ Další 3 týdny už budou intenzivnější, zaměříme se na posilování, tvarování a zpevnění postavy, přidáme náročnější kardio a více si máknete také u fitness výzev

 

 

  

 

▪️ Jedna z nejlepších nutričních kouček u nás Týna Skalická (IG: @tojidlo) vás provede správným přístupem k výživě a předá vám řadu cenných rad a tipů

▪️ Čekají vás: Fitness výzvy o super fitness ceny od partnerů programu (brzy zveřejníme)

 

 

▪️ K plnohodnotnému absolvování programu je nutné mít aktivní jakékoliv členství na Online Fitness >>> Pro ty, kteří s námi začínají a členství zatím aktivní nemají, je připraveno speciální akční členství na 2 mšsíce s neomezeným přístupem ke všem lekcím za 290 Kč, členství není v běžném ceníku a odkaz na jeho nákup je pouze pro členy FB skupiny ONFIT START & RESTART, členství koupíš tady.

▪️Pokud již máte aktivní členství na Online Fitness, nic dalšího kromě podložky na cvičení potřebovat nebudete

 

 

 

Další články

Fitness
4 cviky pro pevné paže a ramena s Denisou Dráb
4 cviky pro pevné paže a ramena s Denisou Dráb
Naše expertka na posilování vršku těla je jednoznačně Denisa Dráb, se kterou si můžete zacvičit lekci Pevné Paže nebo Břicho Prsa Paže Záda. Tentokrát se Denča chopila činek a vzala si do parády paže a ramena. 4 cviky, po kterých tě ruce budou sice neskutečně pálit, ale v tričku budou pořádně hot!
Čtěte více
Fitness
ONFIT23: Trenérka za každými dveřmi
ONFIT23: Trenérka za každými dveřmi
Datum 16. ledna si poznačte do kalendářů! Je to den kdy vlítneme do vašich domovů a budeme na vás číhat se cvičením za každými dveřmi! Čeká vás 6 týdnů skvělého pohybu v programu ONFIT23.
Čtěte více
Nahoru