Blog Online Fitness

ONFIT START & RESTART: 5 týdenní program pro začátečníky začíná už 3. října
Fitness

ONFIT START & RESTART: 5 týdenní program pro začátečníky začíná už 3. října

14.09.2022
V pondělí 3. října startuje program ONFIT START & RESTART, který je určen pro ty, kteří se cvičením začínají nebo se k pravidelnému pohybu chtějí po pauze vrátit.

 

Po dobu 5 týdnů s námi můžeš pravidelně cvičit, zjistit spoustu zajímavých věcí o zdravé výživě, účastnit se fitness výzev a soutěžit o perfektní ceny, které do programu věnovali naši partneři. Program bude probíhat v soukromé Facebookové skupině: ONFIT START & RESTART.

▪️V úvodních dvou týdnech vás čekají lekce s nižší intenzitou, během kterých si vaše tělo bude zvykat na pravidelné cvičení, naše nejzkušenější trenérky vás provedou správným provedením cviků a zaměříme se také na správné protažení po cvičení, flexibilitu a zdravé cvičení

▪️ Další 3 týdny už budou intenzivnější, zaměříme se na posilování, tvarování a zpevnění postavy, přidáme náročnější kardio a více si máknete také u fitness výzev

 

 

  

 

▪️ Jedna z nejlepších nutričních kouček u nás Týna Skalická (IG: @tojidlo) vás provede správným přístupem k výživě a předá vám řadu cenných rad a tipů

▪️ Čekají vás: Fitness výzvy o super fitness ceny od partnerů programu (brzy zveřejníme)

 

 

▪️ K plnohodnotnému absolvování programu je nutné mít aktivní jakékoliv členství na Online Fitness >>> Pro ty, kteří s námi začínají a členství zatím aktivní nemají, je připraveno speciální akční členství na 2 mšsíce s neomezeným přístupem ke všem lekcím za 290 Kč, členství není v běžném ceníku a odkaz na jeho nákup je pouze pro členy FB skupiny ONFIT START & RESTART, členství koupíš tady.

▪️Pokud již máte aktivní členství na Online Fitness, nic dalšího kromě podložky na cvičení potřebovat nebudete

 

 

 

Další články

Fitness
Program do plavek ONFIT30 startuje 15. května!
Program do plavek ONFIT30 startuje 15. května!
V půlce května startuje náš nejnáročnější program ONFIT30: Intenzivní měsíční program do plavek. Těšit se můžete na intenzivní 30 minutové lekce s “nevinným” označením + , které v sobě ponese docela slušnou makačku se zaměřením na tvarování postavy.
Čtěte více
Fitness
ONFIT Start & Restart 2023: Fitness program, který tě přivede zpátky k pohybu
ONFIT Start & Restart 2023: Fitness program, který tě přivede zpátky k pohybu
5 týdenní fitness program ONFIT Start & Restart začíná pod vedením trenérek z Online Fitness už 16.října a je určený hlavně pro ty z vás, kteří se k pravidelnému cvičení po čase vracejí nebo chtějí s pravidelným pohybem začít.
Čtěte více
Nahoru